امكان بازنصب ویندوز از فضای ابری در ویندوز ۱۰

امكان بازنصب ویندوز از فضای ابری در ویندوز ۱۰ به گزارش رمز من شركت ˮمایكروسافتˮ در بروزرسانی جدید سیستم عامل خود یعنی ˮویندوز ۱۰ˮ كاری كرده تا كاربران دیگر برای نصب مجدد ویندوز نیازی به یك نسخه فیزیكی از آن نداشته باشند و به راحتی بتوانند آنرا از فضای ابری نصب كنند.


به گزارش رمز من به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، نصب مجدد سیستم عامل ویندوز تا به امروز به معنای استفاده از یك نسخه فیزیكی بر روی لوح های فشرده، كارت های حافظه، حافظه های سیار یا حافظه خود كامپیوتر بوده است. اما بزودی این مورد به صورت آنلاین قابل نصب می شود تا دیگر از ضرورت وجود نسخه های فیزیكی خبری نباشد.
نسخه جدید سیستم عامل شركت مایكروسافت موسوم به "ویندوز ۱۰" شامل گزینه "بارگیری ویندوز" هنگام تنظیم مجدد و بازنصب ویندوز كامپیوتر های شخصی است. دقیقا مانند خصوصیت سیستم عامل مكینتاش كه سالهاست از فضای ابری برای نصب مجدد سیستم عامل استفاده می نماید.
همینطور بعد از نصب از فضای ابری كاربر دیگر نیازی به یك پارتیشن پشتیبان یا یك درایو مجزا ندارد.
مایكروسافت تاكید كرد كه این كار سبب می شود برنامه های موجود شما پاك شود و اگر گزینه "همه چیز را حذف كن" انتخاب شود، داده ها هم پاك می شوند.
باید به یاد داشت كه این نسخه پیش از انتشار است. ازاین رو احیانا كاربران پیش از اعتماد به این سیستم جدید و سپردن سرنوشت كامپیوتر شخصی خود به فضای ابری صبر كنند تا یك نسخه رسمی و تایید شده ارائه شود.
در صورت عرضه رسمی این امكان، اگر ویندوز به صورت ناگهانی از هم پاشید، می توان به این پشتیبان ابری دلخوش بود و با خیال راحت كار تعمیر یا نصب مجدد را به آن سپرد.1398/06/10
13:27:36
5.0 / 5
3636
تگهای خبر: آنلاین , حافظه , شركت , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت