رمز من - ramzeman
با حضور جهرمی؛

مجوز فعالیت دو اپراتور پست خصوصی اعطا شد

مجوز فعالیت دو اپراتور پست خصوصی اعطا شد رمز من: همزمان با سالگرد تاسیس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و در مراسمی با حضور وزیر ارتباطات، دو اپراتور خصوصی پست، پروانه فعالیت خویش را دریافت نمودند.به گزارش رمز من به نقل از وزارت ارتباطات، اساسنامه جدید شركت ملی پست ایران در مرداد ماه سال ۱۳۹۵ به تصویب رسید و با عنایت به بند ۲۷ این قانون، فضا برای حضور بخش خصوصی در قسمت های غیر حاكمیتی پست مهیا شد. براین اساس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در ابتدای سال ۹۶ اقدام به انتشار فراخوان مزایده پروانه اپراتورهای پست خصوصی كرد و در نهایت دو شركت بعنوان برندگان مزایده برگزیده شدند.
امروز با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دو شركت ترن پارت تیپاكس و پست پیشگامان بادپا، پروانه فعالیت خویش را بعنوان اپراتورهای خصوصی پست دریافت نمودند.
اپراتورهای خصوصی پست به غیر از وظایف حاكمیتی عنوان شده در اساسنامه شركت ملی پست ایران می توانند تمامی خدمات پستی در سراسر كشور را با رعایت استانداردها و بر مبنای سطح خدمات تعیین شده به مردم ارائه نمایند.
این اپراتورهای خصوصی سرویس های نوین پستی را با فناوری های نوین و ارزش افزوده و با افزایش كیفیت خدمات در سراسر كشور عرضه می كنند.

1396/12/22
16:39:03
5.0 / 5
5154
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت