رمز من - ramzeman

مدل جدید مك بوك پرو سال ۲۰۱۹ می آید

مدل جدید مك بوك پرو سال ۲۰۱۹ می آید رمز من: شركت اپل كوشش برای تولید مدل جدید كامپیوتر مك بوك پرو را آغاز كرده، اما عرضه این كامپیوتر پرطرفدار به بازار تا پیش از سال ۲۰۱۹ رخ نخواهد داد.به گزارش رمز من به نقل از مشبل، بهینه سازی نمایشگر این كامپیوتر كه از مدتها قبل بدون تغییر باقی مانده، اصلی ترین عامل تاخیر در عرضه مك بوك پروی جدید است. در واقع اپل می خواهد نمایشگر پرقدرتی برای این كامپیوتر طراحی كند كه همه رقبا را به عقب براند.
منابع آگاه می گویند تلاش اپل تنها بر روی ارتقای پردازنده ها، افزودن كارت گرافیك قدرتمند و ارتقای رم متمركز نشده و این شركت می خواهد نسخه هایی تازه از نرم افزارهای اختصاصی خود مانند فاینال كات پرو ایكس و لاجیك را هم برای مك بوك پروی جدید عرضه نماید.
اپل هنوز اخبار انتشار یافته در این زمینه را رد یا تایید نكرده است. اما منابع آگاه می گویند مك بوك پروی جدید تا بدان حد قدرتمند خواهد بود كه سنگین ترین برنامه های گرافیكی و چندرسانه ای را در عرض چند ثانیه باز می كند.
همچنین گفته می گردد اپل برای نخستین بار در این كامپیوتر از برخی پردازنده های مركزی و سخت افزارهای اختصاصی تولیدی خود استفاده خواهد نمود.

1397/01/19
14:25:24
5.0 / 5
5347
تگهای خبر: اپل , كامپیوتر
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت