رمز من - ramzeman
با هشتگ دكترها احمق هستند ؛

حمله توئیتری آمریكایی ها به پزشكان این كشور

حمله توئیتری آمریكایی ها به پزشكان این كشور رمز من: با اینكه عموم مردم جهان در مورد پزشكان با احترام فراوان صحبت می كنند، اما چند روزی است كه كاربران آمریكایی توئیتر با هشتگی تند و بی ادبانه دكترها را در این كشور خطاب قرار داده اند.به گزارش رمز من به نقل از نكست وب، هشتگ مورد اشاره «دكترها احمق هستند» نام دارد و به نظر می آید استفاده گسترده از آن ناشی از عدم رضایت خیلی از مردم ایالات متحده از عملكرد پزشكان در این كشور است.
در توئیت هایی كه همراه با این هشتگ ارسال شده، خیلی از كاربران از اینكه دكترها بیماری های آنها را جدی نگرفته و نگرانی ها و دغدغه هایشان را نادیده می گیرند، اظهار خشم و یاس كرده اند. همینطور بعضی از آنها به خاطر تشخیص اشتباه بیماری هایشان كه نتایج زیادی را برایشان به همراه آورده عصبانی بوده اند.
در یكی از این توئیت ها آمده است: در سن ۱۴ سالگی به دلیل خستگی و درد مزمن نزد دكتر رفتم و وی خاطرنشان كرد احیانا عاشق شده ام. با اضطراب زیاد به اتاقم برگشتم و واقعیات را نادیده گرفتم و به بدنم صدمه زدم. ۱۱ سال بعد مشخص شد كه دچار نوعی اختلال خواب بوده ام.
البته برخی هم در برابر ارسال چنین توئیت هایی موضع گرفته اند و می گویند نباید برای اعتراض به عملكرد پزشكان از واژه های غیرمودبانه استفاده نمود. علاوه بر این، باید توجه داشت كه پزشكان و كادر درمانی بیمارستان ها با مشكلاتی همچون فشار كاری فراوان، استرس گسترده و پرداخت های ناكافی مواجهند و بنابراین باید با آنها همدردی كرد.
یكی از منتقدان استفاده از این هشتگ نوشته است: دكترها احمق هستند هشتگ بسیار بدی است. یك دكتر هر هفته به صورت متوسط ۲۵۵ بیمار را ویزیت می كند و باید سالها آموزش ببیند و تخصص كسب كند تا بتواند مردم را سالم نگه دارد. اجازه دهید شكرگذار این واقعیت باشیم كه آنها باوجود فشاری كه تحمل می كنند خدمات عالی عرضه می كنند.

1397/08/07
14:20:05
5.0 / 5
4840
تگهای خبر: خدمات , كاربر
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت