رمز من - ramzeman

تمام خدمات دولت استرالیا تا سال ۲۰۲۵ آنلاین میگردد

تمام خدمات دولت استرالیا تا سال ۲۰۲۵ آنلاین میگردد رمز من: دولت فدرال استرالیا تا سال ۲۰۲۵ تمامی خدمات خودرا از راه اینترنت نمایش می دهد و دیگر برای انجام هیچ كار دولتی نیازی به بازگشت به هیچ اداره ای نخواهد بود.به گزارش رمز من به نقل از زددی نت، مایكل كینان وزیر خدمات انسانی و تحول دیجیتال استرالیا با بیان این خبر اضافه كرد: اجرای این طرح بی سابقه در امتداد پیاده سازی چشم اندازی است كه برای آینده كشور استرالیا در نظر گرفته شده است.
بر اساس استراتژی ۴۸ صفحه ای دولت استرالیا برای سال ۲۰۲۵ این كشور باید تا آن زمان به یكی از برترین كشورهای جهان در زمینه نمایش خدمات دیجیتال مبدل شود و سپس اجرای این طرح نه تنها همه اتباع این كشور به خدمات مختلف دولتی از راه گوشی و كامپیوتر دسترسی خواهند داشت، بلكه استرالیا در این زمینه یكی از سه دولت دیجیتال برتر دنیا خواهد بود.
در بخشی از این استراتژی تاكید شده است: همپای بخش خصوصی حركت كردن كافی نیست و ما در خیلی از موارد نیازمند نمایش خدمات، سیاست گذاری ها و تجارب بهتری هستیم.
استراتژی دولت استرالیا در این زمینه دارای سه بخش است: نمایش خدمات یكپارچه و شخصی سازی شده به مردم، اطلاع رسانی به مردم در این زمینه و خصوصاً در مورد نحوه استفاده شهروندان از داده های خود و احداث ظرفیت های لازم توسط دولت برای ورود به عصر دیجیتال.
بر اساس نقشه راه این استراتژی كه از این آدرس در دسترس می باشد، اولویت های بخش ها و سازمان های مختلف در این زمینه از سال ۲۰۱۸ تا سال ۲۰۲۰ مشخص شده است. علاقمندان برای مطالعه استراتژی دیجیتال كشور استرالیا می توانند به این نشانی بازگشت كنند.

1397/08/30
15:15:15
5.0 / 5
4956
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت