رمز من - ramzeman

كار اپل و كوالكام به دادگاه كشید

كار اپل و كوالكام به دادگاه كشید رمز من: شركت های فناوری اپل(Apple) و كوالكام(Qualcomm) بر سر حق ثبت اختراعات خود به مشكل خورده اند و باید در دادگاه حاضر شوند.به گزارش رمز من به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، شركت های اپل و كوالكام در مورد امتیاز ثبت اختراع آیفون اقامه دعوی كرده اند و باید به دادگاه بروند.

یك قاضی فدرال در سن دیگو، زمان برگزاری دادگاه آنها را برای 15 آوریل 2019 برنامه ریزی نموده است.

كوالكام تقاضای برگزاری دادگاه در ماه فوریه را داشت، اما قاضی اظهار داشت كه به تعویق افتادن دادگاه به سبب برنامه ریزی دادگاه و همین طور پیچیدگی پرونده لازم است.

شایعاتی در خصوص به حل و فصل اختلافات بین این دو شركت وجود داشته است، اما اپل بارها تاكید كرده است كه هیچ مذاكره ای با كوالكام در جریان نیست و دو طرف ماه ها است كه یكدیگر را ملاقات نكرده اند.

اپلT كوالكام را متهم كرده است كه یك اختراع خودرا دو بار به اپل فروخته است، یك دفعه زمانی كه اپل مجوز كارگزاری حق ثبت اختراع را صادر كرده است و باردیگر زمانی كه تراشه های سلولی را فروخته است.

در عین حال كوالكام معتقد می باشد كه حق امتیاز اختراعاتش فراتر از تراشه ها است و این تا پای تهدید به پیشگیری از فروش آیفون X پیش رفته است. بااینكه از آنجایی كه تولید این تلفن دیگر قطع شده است، این تهدید موضوعیت ندارد.

دیر برگزار شدن دادگاه امكان دارد در نهایت منجر به تكرار دعوای 7 ساله معروف اپل با سامسونگ شود. با این وجود، اپل امكان دارد متحد خودرا در كنار خود داشته باشد. "كمیسیون تجارت فدرال"(FTC) می خواهد در روز 4 ژانویه شكایتی مقابل كوالكام در مورد ترویج بی اعتمادی انجام دهد و نتیجه نهایی این مورد امكان دارد در دعوای كوالكام با اپل به ضررش تمام شود.

اگر FTC این دعوا را ببرد، كوالكام امكان دارد در متقاعد كردن دادگاه سن دیه گو با مشكل مواجه شود.
1397/09/11
15:11:18
5.0 / 5
4878
تگهای خبر: اپل , تولید , سامسونگ , فروش
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت