رمز من - ramzeman

نقش فضای الكترونیكی بر آموزش

نقش فضای الكترونیكی بر آموزش رمز من: امروزه آموزش الكترونیكی به دلیل مشغله های زیاد افراد و عدم داشتن وقت كافی برای حضور در كلاسهای فیزیكی نقش بسزایی را در امر آموزش ایفا می كند.


در واقع آموزش الکترونیکی به دلیل مشغله های زیاد افراد و عدم داشتن وقت کافی برای حضور در کلاسهای فیزیکی امروزه نقش بسزایی را در امرآموزش ایفا می کند. مفهوم اموزش از راه دور بر مبنای اصل دسترسی انعطاف پذیر بوجود آمد که هدف از این روش، برقراری امکان تحصیل متناسب با زمان، مکان و سرعت برای افرادی بود که عموما بزرگسال بوده و به مشاغل تمام وقت و نیمه وقت مشغول هستند.
یادگیری الکترونیکی را نمیتوان راه حل سریع و یا گزینه ارزان قیمت برای مسائل و مشکلات آموزشی دانست. یادگیری الکترونیکی هم مانند هر فعالیت آموزشی سازمان یافته دیگر، کاری پیچیده و دشوار می باشد.
در هر حال یادگیری الکترونیکی نمی تواند به خودی خود موجب کارایی و اثربخشی آموزش و یادگیری شود. اگر می خواهید این آموزشها کارآمد و اثربخش باشند ، توجه و دقت زیادی می باید صرف مرحله اجرا شود. این به معنای توجه کافی در گزینش و ثبت نام فراگیرندگان ، تسهیل و پشتیبانی یادگیری ، سنجش پیامدهای یادگیری ، ارائه بازخورد به فراگیرندگان و ارزشیابی میزان تاثیرات آموزشهای الکترونیکی در سازمان می باشد. البته امروزه آموزش الکترونیکی به یکی از مهمترین روشهای آموزشی شناخته شده است که می تواند بهترین گزینه یادگیری برای افرادی باشد که وقت کافی برای نشستن در کلاسهای فیزیکی را ندارند.
1397/11/13
00:48:46
5.0 / 5
4675
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت