رمز من - ramzeman
در نظرسنجی وزارت ارتباطات اعلام شد؛

كاهش پیامك های تبلیغاتی مزاحم از دیدگاه مشتركان تلفن همراه

كاهش پیامك های تبلیغاتی مزاحم از دیدگاه مشتركان تلفن همراه رمز من: بر اساس آمار نظرسنجی اعلام شده از طرف وزارت ارتباطات، 55 درصد مشتركان تلفن همراه به كاهش پیامك های تبلیغاتی مزاحم رای داده اند.به گزارش رمز من به نقل از مهر، وزارت ارتباطات با انتشار یك نظرسنجی از مشتركان تلفن همراه خواسته است كه در مورد كاهش یا افزایش پیامك های تبلیغاتی تلفن همراه نظر خودرا اعلام كنند.
این نظرسنجی حدود ۵ ماه بعد از اعلام ضرب الاجل رئیس جمهور در خصوص حل معضل پیامك های تبلیغاتی و مزاحم، انتشار یافته است. طی این مدت وزارت ارتباطات روش های مختلف مقابله با پیامك های تبلیغاتی را مدنظر قرار داده است كه در مهمترین اقدام انجام شده، تابحال بیشتر از ۱۲۷ هزار سیمكارت شخصی كه اقدام به ارسال پیامك های تبلیغاتی انبوه می كردند قطع شده است.
در همین حال برخورد با دفاتر خدماتی فروش سیمكارت های بی نام و نشان و فعالیت سامانه ستاره ۸۰۰ برای لغو پیامك های دریافتی از دیگر اقدامات صورت گرفته است.
هم حالا وزارت ارتباطات با انتشار نظرسنجی در پرتال این وزارتخانه از كاربران خواسته است كه در نظرسنجی شركت كرده و اعلام كنند كه آیا تعداد پیامك های مزاحم تبلیغاتی شأن كاهش پیدا كرده است یا خیر.
بر مبنای آخرین آمار نظرسنجی از میزان رضایت كاربران از كاهش پیامك های تبلیغاتی، ۵۵.۶ درصد شركت كنندگان اذعان دارند كه دریافت این پیامك ها كاهش یافته است اما ۴۴.۴ درصد از مشتركان همچنان از تعداد بالای این پیامك ها ناراضی اند.
وزارت ارتباطات انتشار این نظرسنجی را با هدف مشاركت بیشتر و همین طور آگاهی مسئولان از دیدگاه مردمی انجام داده است.
این وزارتخانه با راه اندازی بخش نظرسنجی در پرتال وزارت ارتباطات اعلام نموده است: «از آنجایی كه دیدگاه های مردمی از اولویت های وزارت ارتباطات است، این وزارتخانه می خواهد كه از این پس مسائل مهم و در رابطه با این حوزه را كه نیاز به سنجش میزان رضایت مردم دارد به نظرخواهی بسپارد.


منبع:

1398/03/05
14:33:36
5.0 / 5
4396
تگهای خبر: تلفن همراه , خدمات , شركت , فروش
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت