رمز من - ramzeman

طراحی هواپیما با الهام از گلوله بعلاوهفیلم

طراحی هواپیما با الهام از گلوله بعلاوهفیلم رمز من: اخیراً یك هواپیمای پیشرفته گلوله مانند توسعه داده شده است كه با صرفه جویی در میزان مصرف سوخت می تواند انقلابی در صنعت حمل و نقل هوایی ایجاد كند.


به گزارش رمز من به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، این هواپیما كه "Celera ۵۰۰L" نام دارد اخیراً توسط "اسكات هاو"(Scott Howe) خلبان ناسا مورد آزمایش قرار گرفته است.
هواپیمای مذكور توسط شركت هوانوردی "اُتو"(Otto Aviation Group) مستقر در كالیفرنیا توسعه داده شده است.
یكی از مزایای این هواپیما نسبت به بقیه این است كه با مصرف سوخت كمتر موجب صرفه جویی در میزان مصرف سوخت می شود و این نكته آنرا یك هواپیمای تجاری منحصر به فرد می سازد. این هواپیمای پیشرفته گلوله مانند با مصرف یك گالن سوخت در هر ۳۰ الی ۴۲ مایل پرواز، موجب صرفه جویی در میزان مصرف سوخت می شود.
"اسكات هاو"(Scott Howe) خلبان ناسا در حساب كاربری خود در اینستاگرام نوشت: هواپیما "Celera ۵۰۰L" تست حداكثر سرعت را با موفقیت پشت سر گذاشت.
این تست در "فرودگاه حمل و نقل كالیفرنیای جنوبی"(Southern California Logistics Airport) انجام شد.
بنابر گزارش ها طراحی منحصر به فرد Celera ۵۰۰L به سبب افزایش بهره وری در عملكرد هواپیما است.


آنها این اختراع را در ماه آوریل سال ۲۰۱۶ ثبت كردند و بعد از طراحی و ساخت شركت هوانوردی "اُتو" تاییدیه "اداره هوانوردی فدرال"(Federal Aviation Administration) ایالات متحده آمریكا را در ماه فوریه دریافت نمودند.
اطلاعات زیادی درباره این هواپیما در دسترس نیست چونكه شركت اتو از فاش كردن آنها اجتناب كرده است. هواپیمای مذكور سرعتی بین ۴۶۰ تا ۵۱۰ مایل در ساعت (۷۴۰ تا ۸۲۰ كیلومتر در ساعت) دارد. علاوه بر این، می تواند تا ارتفاع ۶۵ هزار فوتی پرواز كند. هم اكنون هنوز معین نمی باشد كه چه زمانی افراد می توانند از این هواپیما استفاده كنند.
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود كنید: video/mp4


منبع:

1398/03/21
14:16:04
5.0 / 5
4806
تگهای خبر: اطلاعات , شركت , كاربر , گلوله
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت