رمز من - ramzeman

آمازون برای فناوری تشخیص چهره قانون وضع می كند

آمازون برای فناوری تشخیص چهره قانون وضع می كند به گزارش رمز من شركت ˮآمازونˮ در حال تهیه قوانینی برای تنظیم فناوری تشخیص چهره است.


به گزارش رمز من به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، ظاهرا این شركت امیدوار است كه قانونگذاران فدرال این پیشنهاد آمازون را بعنوان یك قانون به تصویب برسانند.
"جف بزوس" مدیر شركت آمازون اخیرا اعلام نموده كه تیم سیاست های عمومی این شركت در حال كار روی تنظیم قوانینی برای فناوری تشخیص چهره است.
در ماه فوریه سال جاری بود كه شركت آمازون دستورالعمل های پیشنهادی خود جهت استفاده از فناوری تشخیص چهره را به سیاست گذاران مسئول عرضه داد.
قانونگذاران و شركت های فناوری همچون مایكروسافت و آمازون خواهان تنظیم این قوانین برای فناوری تشخیص چهره هستند.
این در شرایطی است كه تابحال چند شهر آمریكایی استفاده از این تكنولوژی را ممنوع اعلام نموده اند و شركت های خصوصی از قبیل "آكسون"(Axon) هم اعلام نموده اند كه تا زمانی كه این فناوری دقیق تر نباشد، از آن استفاده نخواهند كرد.
بزوس روز چهارشنبه اظهار كرد، فناوری تشخیص چهره همچون چیزهایی است كه به واقع كاربردهای مثبتی دارد. ازاین رو نیازی نیست كه جهت استفاده از آن ترمز كشید.
وی ادامه داد، با این وجود می تواند سوء استفاده هایی هم در زمینه چنین فناوری هایی صورت گیرد. بدین سان باید جهت استفاده از آن تنظیماتی صورت گیرد.1398/07/05
19:24:05
5.0 / 5
4401
تگهای خبر: تكنولوژی , رمز , شركت , فناوری
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت