رمز من - ramzeman

ثبت نام ۳۲۰۰ نفر در نخستین دانشگاه هوش مصنوعی جهان

ثبت نام ۳۲۰۰ نفر در نخستین دانشگاه هوش مصنوعی جهان به گزارش رمز من نخستین دانشگاه تخصصی هوش مصنوعی جهان به نام دانشگاه هوش مصنوعی محمد بن زائد در امارات شاهد ثبت نام هزاران داوطلب از سراسر جهان بوده است.به گزارش رمز من به نقل از اینترستینگ اینجینیرینگ، در نخستین هفته ثبت نام در این دانشگاه حدود ۳۲۰۰ نفر برای تحصیل در دانشگاه مذكور ثبت نام كرده اند كه بخش اعظم آنها اهل كشورهای امارات، عربستان سعودی، الجزایر، مصر، هند و چین هستند.
در اكتبر گذشته خبر شروع به كار نخستین دانشگاه تخصصی جهان در حوزه هوش مصنوعی در ابوظبی منتشر گردید. هدف از این كار ابداع مدلی جدید از تحقیقات علمی و دانشگاهی برای پیشبرد هوش مصنوعی و بهره مندی از تمامی قابلیت های این تكنولوژی جدید اعلام شده است. همینطور ادعا شده كه دانشجویان این دانشگاه می توانند به بخشی از پیشرفته ترین سیستم های هوش مصنوعی دسترسی داشته باشند.
دوره های درسی این دانشگاه در مقطع فوق لیسانس و دكترا در حوزه هایی همچون یادگیری ماشینی، دید كامپیوتری و پردازش زبان های طبیعی برگزار شده و دانشجویان پذیرش شده از بورس كامل تحصیلی، كمك هزینه ماهیانه، بیمه درمانی و محلی برای اقامت برخوردار می شوند. كلاس های درس این دانشگاه از سپتامبر سال ۲۰۲۰ تشكیل می شوند.
بر اساس یافته های موسسه مشاوره ای پی دبلیو سی، تا سال ۲۰۳۰ هوش مصنوعی از تاثیری ۱۶ تریلیون دلاری بر اقتصاد جهانی برخوردار خواهد بود و سبب تقویت ۲۶ درصدی تولید ناخالص داخلی اقتصادهای محلی در نقاط مختلف جهان می شود.

1398/08/11
21:08:35
5.0 / 5
4697
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت