رمز من - ramzeman

تغییرات جستجوگر گوگل به مذاق كاربران خوش نیامد

تغییرات جستجوگر گوگل به مذاق كاربران خوش نیامد رمز من: گوگل هفته قبل نحوه نمایش نتایج جست جوهای كاربران را تغییر داد و نمایش نمای كوچك آیكون های شركت های لیست شده را در كنار هر لینك شروع كرد. اما این كار برای كاربران جذاب نیست.به گزارش رمز من به نقل از انگجت، بااینكه گوگل تغییر مورد اشاره را كوچك و جزئی توصیف كرده، اما كاربران معترض می گویند نمایش آیكون كوچك شركت ها و سایت های مختلف در كنار اسامی و نام آنها موجب می شود آنها نتوانند نتایج مستقل جست جو را از نتایج جستجوی تبلیغاتی تمییز دهند و در نهایت به اشتباه می افتند.
این كاربران معترض مطالب زیادی را در شبكه های اجتماعی به رشته تحریر درآورده و معتقدند گوگل باید نحوه نمایش جست جوهای خودرا به همان شكل ساده قبلی بازگرداند و از افزودن آیكون های مختلف به كنار هر لینك خودداری كند.
به دنبال بالا گرفتن اعتراض ها، گوگل توئیتی دراین زمینه ارسال كرده و توضیح داده كه نقدها و بازخوردهای كاربران را دریافت كرده، اما در حال بررسی این تجربه جدید بوده و هدف از اقداماتی از این دست بهتر كردن شیوه جست جو در گوگل است.
گوگل افزوده كه طی هفته های آینده تغییرات آزمایشی دیگری را در جستجوگر خود اعمال می كند و در نهایت در مورد تغییرات نهایی تصمیم گیری می كند. هنوز معین نمی باشد تغییرات مذكور چه زمانی نهایی می شوند.


منبع:

1398/11/05
23:13:18
5.0 / 5
4275
تگهای خبر: سایت , شبكه , شركت , كاربر
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت