رمز من - ramzeman

دانشگاه مك گیل ترم پاییز را به صورت آنلاین برگزار می نماید

دانشگاه مك گیل ترم پاییز را به صورت آنلاین برگزار می نماید رمز من: مقامات دانشگاه ˮمك گیلˮ اعلام نمودند كه باتوجه به شیوع ˮكروناویروسˮ اغلب دوره های ترم پاییز این دانشگاه ازراه دور برگزار خواهند شد.


به گزارش رمز من به نقل از ایسنا و به نقل از ریپورتر مک گیل، دانشگاه "مک گیل"( McGill) هم، مانند سایر دانشگاه های سراسر دنیا، تحت تاثیر پاندمی"کووید-۱۹" قرار گرفته است.
این دانشگاه که در مونترال کانادا است، اخیرا اعلام نمود که اغلب دوره های تحصیلی این دانشگاه در ترم پاییز پیش رو به صورت آنلاین برگزار می شود.
ترم پاییز این دانشگاه بنا به برنامه ریزی های از پیش تعیین شده در زمان مشخص شده آغاز خواهد شد. این دانشگاه متعهد شده که در این دوره های آنلاین، دانشجویان کلاس هایی با کیفیت و هیجان انگیز را تجربه کنند. همانطور که دانشگاه مک گیل به داشتن این خاصیت شناخته شده است.
دانشگاه مک گیل در اطلاعیه ای اعلام نمود: به جهت اینکه دانشجویان مک گیل مسیر دانشجویی خودرا آغاز کنند یا ادامه دهند، بدون توجه به اینکه در کجا حضور دارند، ترم پاییز ۲۰۲۰ عموما بوسیله پلت فرم های آموزش الکترونیکی به آنها ارائه خواهد شد.
معاونت دانشگاه "مک گیل" به دانشجویان و خانواده های آنها اعلام نمود که اطمینان داشته باشند تدریس ها با کیفیت صورت خواهد گرفت.
منبع:

1399/02/25
15:50:59
5.0 / 5
3119
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت