رمز من - ramzeman

اطلاعات تازه از سومین گوشی تاشوی سامسونگ

اطلاعات تازه از سومین گوشی تاشوی سامسونگ رمز من: سامسونگ در كوشش برای تولید سومین گوشی خود با نمایشگر تاشو به نام گلكسی زد فلد 3 بوده و مقرر است تغییراتی بر روی نمایشگر و لولای این گوشی ایجاد شود.به گزارش رمز من به نقل از اسلش گیر، پس از برخی نارضایتی ها در مورد کیفیت پایین نمایشگر گلکسی زد فلد یک و دو حالا مقرر است نمایشگر گلکسی فلد ۳ انعطاف و استواری بیشتری پیدا کند.
افزایش عمر لولای نمایشگر این گوشی و نیز بزرگ تر شدن قاب محافظ خارجی کل نمایشگر همچون مزایای گلکسی زد فلد ۳ خواهد بود. همین طور برای جلوگیری از لطمه دیدن این گوشی به سبب بازماندن یا نیمه بازماندن لولای آن مقرر است یک نوار درخشان ال ای دی به زیر لولای مذکور اضافه شود.
با این کار در صورت درست بسته نشدن لولا یا باز ماندن آن به مدت طولانی بدون استفاده از گوشی، نوار رنگی ال ای دی روشن شده و از این طریق به کاربر هشدار داده می شود تا گوشی را ببندد تا از لطمه دیدن نمایشگر آن و خش افتادن بر روی آن جلوگیری شود.
انتظار می رود با اعمال این تغییرات و نیز به روزرسانی سخت افزاری گلکسی زد فلد ۳ بر قیمت آن افزوده شود. اما هنوز معین نیست این گوشی با چه قیمتی به بازار می آید. گوشی مذکور احتمالاً از قلم هوشمند اس پن نیز پشتیبانی می کند.


منبع:

1399/07/18
10:50:58
5.0 / 5
2085
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت