رمز من - ramzeman

استخدام 140 ربات توسط اف بی آی برای بازیابی اطلاعات

استخدام 140 ربات توسط اف بی آی برای بازیابی اطلاعات رمز من: پلیس فدرال آمریكا برای بازیابی برخی اطلاعات مورد نیاز از میان انبوهی از فایل های قدیمی از 140 ربات هوشمند استفاده می نماید.به گزارش رمز من به نقل از زد دی نت، فایل های قدیمی ذخیره شده بر روی کامپیوتر های مختلف معمولاً سازماندهی مناسبی ندارند و جستجو در بین آنها برای یافتن مطالب مورد نظر کاری وقت گیر و پرهزینه است.
در دفاتر و ادارات مختلف اف بی آی به وسعت بیش از ۲۳ هزار متر مربع، بیش از ۳۶۰ هزار فایل از اسناد کاغذی مختلف وجود دارد که بدون سازماندهی به حال خود رها شده و جستجو در آنها ممکن نیست. بعضی از این اسناد حاوی داده های حساسی هستند که اطلاع از آنها برای مقابله با جنایتکاران یا شناسایی افراد بیگناه و نیز مجرمان ضروری می باشد.
از همین رو اف بی آی تصمیم گرفته بمنظور تسهیل جستجوی اسناد مورد اشاره در بیش از ۲۵۰ اداره خود در سراسر جهان از ربات ها کمک بگیرد. اف بی آی در طول یک قرن فعالیت خود حدود ۲ میلیارد سند کاغذی ساخته و می خواهد با بهره گیری از ۱۴۰ ربات تولیدشده توسط شرکت نروژی آئوتواستور برای ساماندهی و تسهیل جستجوی اسناد مورد اشاره اقدام نماید.
این ربات ها با بررسی فایل های اسناد مورد اشاره آنها را به دقت دسته بندی کرده و برچسب ها و کلیدواژه های مرتبط را به هر یک از آنها اختصاص می دهند. انتظار می رود ساماندهی این اسناد تا سال ۲۰۲۲ به اتمام برسد.


منبع:

1399/08/28
13:58:06
5.0 / 5
1408
تگهای خبر: اطلاعات , تولید , ربات , شركت
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت