رمز من - ramzeman

آمازون ۶۲ میلیون دلار جریمه شد

آمازون ۶۲ میلیون دلار جریمه شد به گزارش رمز من شرکت آمازون به دلیل سهل انگاری در زمینه پرداخت انعام به رانندگان شرکت خدماتی فلکس که در زمینه تحویل کالاهای آن همکاری می کنند، ۶۱.۷ میلیون دلار جریمه شد.به گزارش رمز من به نقل از انگجت، کمیسیون فدرال تجارت آمریکا روز گذشته اعلام نمود علت این جریمه نقض مفاد توافق آمازون و فلکس در سال ۲۰۱۶ بوده است. بر این اساس آمازون قرار بود به مالکان خودرو های فلکس که بسته های پستی آمازون را تحویل می دادند ساعتی بین ۱۸ تا ۲۵ دلار و هم مبلغی انعام پرداخت کند.
اما آمازون در همان سال شرایط پرداخت خود به رانندگان فلکس را تغییر داد و مبلغ انعام توافق شده را پرداخت نکرد. به دنبال دو سال و نیم کشمکش میان رانندگان فلکس و آمازون سرانجام آمازون به دلیل نقض توافق به پرداخت جریمه قطعی محکوم شد.
آمازون نه تنها تغییر توافق با رانندگان فلکس را به اطلاع آنها نرساند، بلکه کوشش کرد با مبهم سازی شرایط قرارداد دوجانبه این تصور را در رانندگان ایجاد نماید که انعام مورد توافق دو طرف به آنها پرداخت شده است. این شرکت تنها زمانی از فریب رانندگان فلکس دست برداشت که آگاه شد کمیسیون فدرال تجارت آمریکا تحقیقاتی را در مورد عملکرد آن شروع کرده است.
غرامت ۶۱.۷ میلیون دلاری آمازون به رانندگان متضرر شده پرداخت می شود و این شرکت موظف است مبلغ غرامت در نظر گرفته شده برای هر یک از این افراد را به صورت شفاف اعلام نماید. همینطور آمازون از این پس موظف است سیاست های پرداخت خویش را به صورت شفاف به رانندگان فلکس اعلام نماید.

1399/11/15
18:04:09
0.0 / 5
1043
تگهای خبر: خدمات , شركت , كالا
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت