رمز من - ramzeman
به بروزرسانی جدید؛

گوگل ارث تغییرات ۳۷ ساله زمین را نشان داده است

گوگل ارث تغییرات ۳۷ ساله زمین را نشان داده است به گزارش رمز من نرم افزار گوگل ارث پس از چهار سال به صورت اساسی به روزرسانی شده و امکانات جالب توجهی مانند مشاهده تغییرات ۳۷ ساله زمین به آن اضافه شده است.به گزارش رمز من به نقل از نیواطلس، یک قابلیت تایم لپس تازه در گوگل ارث به کاربران امکان می دهد تا تغییرات نقاط مختلف زمین را طی مدت ۳۷ سال گذشته مشاهده کنند.
علاقمندان می توانند با رفتن به آدرس g.co/Timelapse و واردکردن موقعیت مکانی مدنظر خود تغییرات جغرافیایی متعدد یک منطقه خاص را در گذر زمان تماشا کنند.
برای افزوده شدن این توانایی به گوگل ارث از بیشتر از ۲۴ میلیون عکس ماهواره ای استفاده شده است که در ارتباط با سال ۱۹۸۴ به بعد است. قابلیت مورد اشاره به خوبی نشان داده است چگونه گسترش شهرنشینی، جنگل زدایی و گرمایش زمین تغییرات مهم و تخریب های قابل توجهی را در سطح زمین بوجود آورده است.
در مورد برخی مناطق کره زمین گوگل جزئیات بصری بیشتری را در نظر گرفته تا کاربران روند تغییرات را با جزئیات و دقت بیشتری مشاهده کنند. در دو عکس زیر روند آب شدن سریع یخ های قطبی در منطقه آلاسکا از سال ۱۹۸۴ به این سو به خوبی مشخص شده است.
عکس زیر که در ارتباط با سال قبل میلادی است، نشاندهنده آب شدن کامل یک یخچال طبیعی در آلاسکا است.منبع:

1400/01/28
10:06:00
5.0 / 5
766
تگهای خبر: كاربر , گوگل , ماهواره
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت