رمز من - ramzeman

اپل اجبار به تایید هویت برای خرید را لغو نمود

اپل اجبار به تایید هویت برای خرید را لغو نمود به گزارش رمز من اپل از آغاز این هفته اجبار دانش آموزان و معلمان آمریکایی را برای تأیید هویت به منظور بهره مندی از تخفیف های این شرکت ملغا کرده است.به گزارش رمز من به نقل از انگجت، اپل تصریح کرده کاربرانی که قصد دارند با دریافت تخفیف محصولات آنرا خریداری کنند دیگر نباید لزوماً هویت خویش را تأیید کنند.
تا پیش از این افراد زیادی که لزوماً معلم یا دانشجو هم نبودند، توانسته بودند از خدمات تخفیف UNiDAYS استفاده کنند و گفته می شود اپل که از این وضعیت متضرر شده، امکان دارد در آینده این روند را متوقف نماید.
اپل قبلاً برای مدت کوتاهی افراد را ملزم به تأیید اطلاعات هویتی برای تأیید دانشجو و معلوم بودنشان کرده بود. اما در نهایت این اجبار را لغو نمود. علت آن بود که بعضی از مربیان و کارکنان مدارس نمی توانستند وضعیت خویش را از راه سرویس UNiDAYS به درستی تأیید کنند. حالا افراد بدون درج دقیق اطلاعات هویتی خود می توانند یک مرتبه دیگر مک ها، آی پدها و سایر محصولات اپل دارای تخفیف را از وبسایت آموزشی این شرکت در ایالات متحده خریداری کنند.
هنوز معلوم نیست آیا اپل می خواهد بعد از رفع مشکلات احتمالی سیستم مذکور، این الزامات را باردیگر اجرا نماید یا نه. برای سال ها، اپل از UNiDAYS در خیلی از کشورها همچون بریتانیا، بهره برده تا اطمینان حاصل کند تنها افرادی که حائز شرایط تخفیف های آموزشی هستند، می توانند از تخفیف خرید بهره مند شوند.

1400/11/03
23:53:55
5.0 / 5
328
تگهای خبر: اپل , اطلاعات , خدمات , سایت
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت