رمز من - ramzeman

بهانه جویی تازه سناتورهای آمریکایی برای محدود کردن تیک تاک

بهانه جویی تازه سناتورهای آمریکایی برای محدود کردن تیک تاک رمز من: برخی از سناتورهای جمهوری خواه آمریکایی از شو زی چیو مدیر اجرائی تیک تاک خواستند تا گزارش های در رابطه با انتشار تبلیغات روسی در این شبکه اجتماعی را بررسی کند.به گزارش رمز من به نقل از رویترز، در قسمتی از این نامه که توسط استیو دینز نوشته شده و جان کورنین، راجر ویکر، جان باراسو، جیمز لنکفورد و سینتیا لومیس آنرا تأیید کرده اند آمده است: گزارش های اخیر نشان میدهد که تیک تاک به رسانه های دولتی روسیه امکان داده تا سیل تبلیغات را در پشتیبانی از جنگ منتشر کنند. هیچ شرکتی نباید خودرا در موقعیتی قرار دهد که سبب تشدید انتشار دروغ های کرملین شود، امری که به پشتیبانی از گزینه منتخب روسیه یعنی جنگ در اوکراین منجر می شود.
در ادامه نامه سناتورها از این مساله که تیک تاک نشر تبلیغات در پشتیبانی از جنگ را تسهیل کرده، اظهار نگرانی و تصریح شده که این کار بر خسارات انسانی جنگ می افزاید. این ادعاها در شرایطی توسط سناتورهای امریکایی انجام شده که آنها در مورد نشر محتوای جنگی مربوط به جنایت های آمریکا و متحدان آن در منطقه غرب اساسی حساسیت خاصی از خود نشان نمی دهند.
رویترز در ماه مارس گزارش داده بود که این اپلیکیشن ویدئویی متعلق به چین پخش زنده و آپلود ویدیوها را بوسیله پلت فرم خود در روسیه، متوقف خواهدنمود.


منبع:

1401/03/29
12:51:27
5.0 / 5
102
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , شبكه , شركت
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت