رمز من - ramzeman

گوی كریستالی هوشمند در نمایشگاه CES 2018

گوی كریستالی هوشمند در نمایشگاه CES 2018 به گزارش رمز من هر محصول عرضه شده در نمایشگاهCES 2018 پیشنهادی مربوط به آینده است. حتی یك گوی برفی ساده! درنمایشگاه CES امسال یك شركت یك گوی برفی عرضه داده است كه قادر به نمایش فیلم و خلق یك دنیای مجازی است.به گزارش رمز من به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، یك پروژه دنیای مجازی با نام "سینما اسنوگلوب" (Cinema Snowglobes) گوی كریستالی مینیاتوری خیره كننده ای را عرضه نموده است، كه می تواند ویدئوهایی را در صفحه نمایشی با امكان چرخش 360 درجه در كف دست نمایش دهد.

برای فعال كردن "دنیای مینیاتوری" در داخل این گوی، فقط كافی است كه آن را تكان دهید. درست مانند كاری كه با گوی های معمولی كلاسیك صورت می گرفت.

اسكات مینمن استاد دانشگاه هنر كالیفرنیا اظهار داشت: هر گوی برفی دارای یك ویدئو یا حافظه است كه در داخل گوی ذخیره شده است.

شركت سازنده این گوی ها نمونه ای از تمامی مدلهای تولید شده را در نمایشگاه CES به معرض دید عموم گذاشت. یكی از ویدئوهای نمایشی در این گوی ها، سفر مجازی در طول پل "گلدن گیت" (یك پل معلق در سانفرانسیسكو ) و یك نمایش آتش بازی با نمای 360 درجه است.این گوی برفی به صورت یك قاب عكس دیجیتال نیزعمل می كند و به كاربران این امكان را می دهد تا تصاویر مورد نظر خویش را در آن آپلود كنند.

و در نهایت كاربر می تواند خاطراتش را با دیگران هم به اشتراك بگذارد.

مینمن ادامه داد: شما می توانید با استفاده از یك پورت USB محتوا را به گوی انتقال دهید. این در شرایطی است كه امكان انتقال اطلاعات در آینده بی سیم خواهد بود.

بنابراین كاربر نه تنها قادر خواهد بود تا از یك برنامه دانلود كند، بلكه می تواند این اطلاعات را به یك گوی دیگر هم انتقال دهید.

قرار است تا این گوی های هوشمند در وبسایت "كیك استارتر"(Kickstarter) برای جلب سرمایه گذار قرار بگیرند و برنامه ریزی شده تا مدلهای ابتدایی این گوی ها با قیمت كمتر از 200 دلار به فروش برسد.

در نمایشگاه CESهمچنین گوی های كریستالی بسیار برزگتر هم به نمایش گذاشته شد كه جهت استفاده در فضاهای هنری مناسب هستند.

شركت سازنده این گوی در وبسایت خود نوشته است: گوی "اسنوگلوب" شبیه گوی های برفی قدیمی است كه به جز زمان هایی كه گوی تكان داده می شود، آب موجود در آن ساكن است. داخل این گوی دانه های برف با زرق و برق در سراسر گوی سقوط می كنند. سپس یك فیلم كوتاه شروع شده و یك دنیای مجازی در این گوی به نمایش گذاشته می گردد. 

1396/10/25
15:22:56
5.0 / 5
5310
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت