رمز من - ramzeman

دوچرخه ای با چرخ های مربع!

دوچرخه ای با چرخ های مربع! به گزارش رمز من، گروهی از کارشناسان یک کانال یوتیوب، فیلمی از یک دوچرخه را منتشر نموده اند که چرخ های آن به شکل مربع هستند.


به گزارش رمز من به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، طیف گسترده ای از دوچرخه های عجیب و غریب و اعجاب انگیز در طول سالهای اخیر ساخته شده اند؛ از دوچرخه با کفش به جای چرخ گرفته تا دوچرخه برقی که می توانید با آن روی آب سواری کنید اما جدید ترین اختراع شاید عجیب ترین اختراع باشد.
کارشناسان کانال یوتیوب «The Q»، دوچرخه ای با چرخ های مربعی ساخته اند که باآنکه امکان دارد باورنکردنی به نظر برسد اما کاملا کاربردی است.


آنها در توضیح ویدیویی که دوچرخه را نشان می دهد، نوشتند: لطفا با دوچرخه ای حدودا معمولی ملاقات کنید که با یک تغییر همراه می باشد. چرخ های مربع! این دوچرخه کاملا کار می کند و شما می توانید سوار آن شوید و با آن بپیچید.
در ویدئو میتوان دید که این گروه با جوش دادن میله های فلزی به یکدیگر، قاب های چرخ ها را می سازند تا یک مربع را تشکیل دهند. سپس، پره ها اضافه می شوند؛ باآنکه این تجهیزات صرفاً برای زیبایی شناسی هستند.
دلیل آن اینست که در بخش بیرونی چرخ، یک چرخ ممتد شبیه به پالت تانک تعبیه شده است که با پدال زدن در کل قاب حرکت می کند. چرخ های مربع ثابت می مانند اما چرخ ممتد آنها برای ایجاد کشش حرکت می کند.
در نهایت، چرخ ها روی یک قاب استاندارد دوچرخه نصب می شوند تا کاربر سوار آن شود و به سمت جاده حرکت نماید.
کارشناسان The Q در ادامه نوشتند: ایجاد و نصب چرخ های مربع روی یک دوچرخه، یکی از خنده دارترین پروژه هایی بوده است که تاکنون کار کرده ایم. این پروژه، توجه زیادی را به خود معطوف داشته است.
همانطور که The Q پیشبینی کرده بود، این ویدئو با بیشتر از ۱.۱ میلیون بازدید در زمان انتشار، توجه زیادی را به خود جلب کرده است.
کاربران نظرات جالبی را در مورد این ویدیو نوشته اند.
یک کاربر نوشت: این دوچرخه با چرخ مربع، یک گواهی واقعی بر قدرت خلاقیت و نوآوری است. اعجاب انگیز است که ببینیم چگونه چیزی به ظاهر غیر ممکن را میتوان کاربردی و قابل سوار شدن کرد. این پروژه واقعا مرزهای آنچه را که ما عادی می دانیم، جابه جا می کند و ما را به چالش می کشد تا بیرون از چارچوب فکر نماییم. با تشکر از سازندگان برای نبوغ و روحیه جسورانه آنها.
کاربر دیگری نوشت: ساختن یک دوچرخه با چرخ مربع شبیه به چرخ های تانک، کار فوق العاده خلاقانه ای است.
یک کاربر به شوخی نوشت: شما باید دوچرخه را در یک منطقه پرجمعیت سوار شوید تا مردم با تعجب نگاه کنند و بگویند این چیست.
هنوز معلوم نیست که ساخت این دوچرخه چقدر هزینه دارد و اینکه به فروش می رسد یا خیر.منبع:

1402/01/27
09:40:48
5.0 / 5
315
تگهای خبر: فروش , كاربر , ناسا , هزینه
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت