رمز من - ramzeman

تاكسی گرفتن بی دردسر با شبكه هوش مصنوعی

تاكسی گرفتن بی دردسر با شبكه هوش مصنوعی رمز من: با اینكه شركت سونی در زمینه عرضه خدمات تاكسی یاب هوشمند نام چندان شناخته شده ای نیست، اما می خواهد با استفاده از فناوری هوش مصنوعی در این حوزه هم فعال شود.به گزارش رمز من به نقل از انگجت، سونی در حال مذاكره با تعدادی از شركت های تاكسیرانی برجسته در ژاپن است تا یك پلتفورم تاكسی یابی قدرتمند مبتنی بر هوش مصنوعی طراحی كند.
این پلتفورم از الگوریتم ویژه ای بهره می گیرد كه در زمینه فراخوان تاكسی برای اعزام به محل حضور مسافر و همین طور رساندن وی به مقصد به شاخص های متعددی مانند شرایط ترافیكی، وضعیت آب و هوا، حوادث غیرمترقبه و راه بندان های پیش بینی نشده و غیره توجه می كند.
هنوز مشخص نمی باشد این خدمات از چه زمانی عرضه خواهد شد و آیا در كشورهایی به غیر از ژاپن هم در دسترس خواهد بود. در ژاپن استفاده از خودروهای خصوصی و شخصی بعنوان تاكسی ممنوع می باشد و بنابراین طرح تازه سونی از شانس بالایی برای موفقیت برخوردار می باشد.
تویوتا در این زمینه رقابت جدی با سونی دارد و همچون ۷۰ میلیون دلار بودجه به طراحی برنامه موبایلی به نام ژاپن تاكسی اختصاص داده كه دسترسی سریع به تاكسی را با استفاده از خدمات هوش مصنوعی ممكن می كند.

1396/12/03
14:42:41
5.0 / 5
5131
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت