رمز من - ramzeman

گوگل عكس پروفایل كاربران را به انیمیشن تبدیل می كند

گوگل عكس پروفایل كاربران را به انیمیشن تبدیل می كند رمز من: گوگل حق امتیاز اختراعی را ثبت كرده كه برپایه آن عكس پروفایل كاربران به انیمیشن تبدیل می گردد.به گزارش رمز من به نقل از دیجیتال ترندز، گوگل اخیرا حق امتیاز اختراع جدیدی را ثبت كرده است. این حق امتیاز در حقیقت روشی برای ساخت «شناسه انیمیشنی» برای كاربر است.
طبق توضیحات این حق امتیاز، سیستم می تواند با استفاده از دوربین جلویی چند عكس از كاربر بگیرد و یك انیمیشن كوتاه بسازد. درمرحله بعد آن را برای دریافت كننده تماس بفرستد تا هنگام برقراری تماس به جای نام كاربر یا عكس او، انیمیشنی كوتاه از او پخش شود. این شناسه را می توان در اپلیكیشن شماره تماس ها، اپلیكیشن های پیامرسان وغیره به كار برد.
گوگل مدتی است كه در فكر عرضه راه حلی نوین برای شناسه كاربران است. این اختراع در حقیقت ادامه حق امتیازی است كه در می ۲۰۱۶ ثبت شده است. البته گوگل هم یك نسخه مشابه از این را در Duo اپلیكیشن تماس ویدئویی خود عرضه كرده است. در Duo پیش از آنكه كاربر به تلفن خود پاسخ دهد، موبایل برای دریافت كننده چند ویدئو ارسال می كند. ازاین رو فرد متوجه می گردد چه كسی با او تماس گرفته است. اما از این ویدئو بعنوان تصویر پروفایل كاربر استفاده نمی گردد، ازاین رو كمی با حق امتیاز اختراع جدید مختلف است.
البته هنوز مشخص نمی باشد این حق امتیاز چه زمانی ساخته می گردد. شركت هایی مانند اپل و گوگل به صورت متناوب حق امتیازهایی را ثبت می كنند كه گاه هیچ وقت استفاده نمی شوند.

1397/02/02
13:14:49
5.0 / 5
5052
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , كاربر , گوگل
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت