رمز من - ramzeman
به دلیل درز اطلاعات؛

جریمه های سنگین اروپا برای افشای اطلاعات كاربران

جریمه های سنگین اروپا برای افشای اطلاعات كاربران رمز من: طبق قانون حفاظت از اطلاعات اروپا، كسب وكارهایی كه سیستم هایشان به بدافزار آلوده شده باید ۴ درصد از درآمد سالانه خویش را جریمه بدهند.به گزارش رمز من به نقل از تلگراف، قانون كلی حفاظت از اطلاعات (GDPR) كه ماه گذشته در اروپا اجرایی شد، احیانا سبب می گردد كسب وكارها به مجرمان سایبری باج دهند زیرا در مقایسه با جریمه های سنگین این قانون، باج گزینه كم هزینه تری است.
قانون GDPR جریمه های جدیدی برای كسب وكارهایی وضع كرده كه به علت مبتلا شدن سیستم هایشان به بدافزار، اطلاعاتشان فاش می گردد. درهمین راستا ممكن است شركتی حتی تا ۴ درصد درآمد سالانه خود یا تا سقف ۲۰ میلیون یورو جریمه شود.
كروز در این باره می گوید: اگر قرار باشد شركتی ۴ درصد درآمد سالانه خویش را جریمه بپردازد، پرداخت جریمه به مجرمان اینترنتی كم هزینه تر است و شركت می تواند بی سروصدا این مشكل را رفع كند.
با این وجود وكلا به شركت ها سفارش نمی كنند باج را بپردازند. رنزو مارچینی یكی از وكلای حوزه حفاظت از اطلاعات اشاره می كند شركت ها برپایه قانون وظیفه دارند مبتلا شدن سیستم های خود به هرگونه باج افزاری را به دفتر كمیسیون اطلاعات (ICO) اطلاع دهند.

1397/03/22
14:17:53
5.0 / 5
4419
تگهای خبر: اطلاعات
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت