رمز من - ramzeman

تولید انبوه مینی بوس های خودران توسط گوگل چینی

تولید انبوه مینی بوس های خودران توسط گوگل چینی رمز من: شركت بزرگ ˮبایدوˮ( Baidu) تولید انبوه نخستین مینی بوس خودران چین را شروع كرده است. این شركت می خواهد این شبكه مینی بوسی را در فرودگاه هاو مناطق گردشگری به كار گیرد.


به گزارش رمز من به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، شركت بزرگ "بایدو"( Baidu) یك وب گاه جستجوگر چینی است كه دارای ۵۷ خدمت گوناگون، از جستجو گرفته تا شبكه های اجتماعی است.
این شركت شبكه تولید مینی بوس های خودران خویش را برای نخستین بار در چین به تولید انبوه رساند.
شركت بایدواعلام كرد این مینی بوس كه موسوم به "آپولونگ"( Apolong) است، ۸هشت صندلی دارد.


صندلی راننده، فرمان، شتاب دهنده و ترمز در این مینی بوس موجود نیست.
این مینی بوس می تواند بدون دخالت انسان موانع راه را رد كند و به صورت خودكار حمل و نقل مسافران را انجام دهد. بدون اینكه نیاز به راننده باشد.
این شركت كه با عنوان "گوگل چینی" هم شناخته می شود، اظهار داشت: این مینی بوس آبی رنگ شش جایگاه برای ایستادن مسافران هم دارد كه در مجموع قادر به حمل ۱۴ مسافر است. مقرر است این مینی بوس در فرودگاه ها، مناطق گردشگری و دیگر مناطق سربسته در چند شهر همچون "پكن"، "گوانگژو" و"شنزن" مورد استفاده مسافران قرار گیرد.


این مینی بوس می تواندپس از دو ساعت شارژ، تا مسافت ۱۰۰ كیلومتر را با سرعت ۶۰ كیلومتر بر ساعت بپیماید.
به تازگی "بایدو" با شركت "سافت بانك" (SB Drive) و كمپانی خودروسازی "King Long " مشاركت كرده است تا اوایل سال آینده این سرویس مینی بوس خودران را در ژاپن هم توسعه دهد.
"آپولونگ" كه با همكاری كمپانی "King Long" توسعه یافته است، دارای سیستم و تجهیزاتی مانند خودروی خودران "آپولو" بایدو است و قادر به عملیات در سطح چهار است.

1397/04/15
13:21:42
5.0 / 5
4815
تگهای خبر: تولید , شبكه , گوگل
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت