رمز من - ramzeman

بچه های ۴ساله انگلیسی در معرض خطرات شبكه های اجتماعی

بچه های ۴ساله انگلیسی در معرض خطرات شبكه های اجتماعی رمز من: دامین هیندز وزیر آموزش انگلیس می گوید بچه های كم سن و سال چهارساله هم در معرض خطرات و صدمه های ناشی از استفاده از شبكه های اجتماعی هستند.به گزارش رمز من به نقل از وی تری، وی با انتشار مقاله ای در روزنامه دیلی تلگراف تصریح كرده: شبكه های اجتماعی در بین كودكان و نوجوانان انگلیسی محبوبیت بسیار زیادی دارند و حتی بچه هایی كه به سن قانونی استفاده از این شبكه ها نرسیده اند، از آنها استفاده می نمایند. اما باید توجه داشت كه شبكه های اجتماعی به ابزار اصلی زورگیری آنلاین و تولید تهدید و مزاحمت مبدل شده اند.
بررسی های موسسه Ditch the label در انگلیس نشان داده است از هر ۵ نوجوان انگلیسی، یكی با مشكل زورگیری ها و مزاحمت های آنلاین دست و پنجه نرم می كند و شبكه اجتماعی اینستاگرام به اصلی ترین منبع باج گیری و زورگیری آنلاین در انگلیس تبدیل شده است.
بررسی های این مجموعه همینطور حاكیست تنها ۲۵ درصد از افرادی كه بدین شیوه دچار مشكل شده اند شبكه های اجتماعی را ترك می كنند و باقی آنها یعنی ۷۵ درصد كماكان به استفاده از شبكه های اجتماعی ادامه می دهند و مشكلات این افراد هم پابرجا می ماند.
دولت انگلیس می خواهد آموزش هایی را در این زمینه به كودكان و نوجوانان انگلیسی عرضه نماید تا آنها را از خطرات و چالش های استفاده از شبكه های اجتماعی آگاه كند و همینطور با عرضه خدمات مشاوره از معلمان بخواهد تا به كودكان چهار سال به بالا آموزش های لازم را عرضه كنند.
به گفته وزیر آموزش انگلیس اطلاعات و آگاهی های والدین در این زمینه باید افزایش یابد و شركت های موسس شبكه های اجتماعی هم باید به مسئولیت های خود در زمینه حفاظت از كودكان و نوجوانان عمل كنند.

1397/04/26
14:21:53
5.0 / 5
4519
تگهای خبر: آنلاین , شبكه
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت