رمز من - ramzeman
در توئیتر اعلام شد؛

ترامپ به خاطر جریمه گوگل از اتحادیه اروپا انتقام می گیرد

ترامپ به خاطر جریمه گوگل از اتحادیه اروپا انتقام می گیرد رمز من: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا وعده داده كه از اتحادیه اروپا به خاطر تحمیل جریمه ۵.۱ میلیارد دلاری به گوگل انتقام بگیرد.به گزارش رمز من به نقل از وی تری، ترامپ با ارسال توئیت هایی این اقدام اتحادیه اروپا را نشانه ماهیت ضدآمریكایی آن دانسته است.
روز گذشته اعلام گردید اتحادیه اروپا به دلیل اقدامات انحصارطلبانه گوگل و سوءاستفاده این شركت از تسلط سیستم عامل اندروید بر بازار سیستم عامل های تلفن همراه جریمه بی سابقه ۵.۱ میلیارد دلاری را بر ضد شركت مذكور وضع كرده است.
اعلام وضع این جریمه سنگین بر ضد گوگل تا روز قبل به عقب انداخته شد تا تاثیری بر سفر اروپایی ترامپ نگذارد و آن را تحت الشعاع قرار ندهد، اما حالا با بیان موضع رئیس جمهور آمریكا به نظر می آید این نوع تمهیدات اروپایی ها چندان هم موثر نبوده است.
ترامپ در توئیت خود مدعی شده وضع این مقدار جریمه نشانه دیگری است كه ثابت می كند توافقات تجاری میان آمریكا و اتحادیه اروپا غیرمنصفانه است. وی وعده داده كه این رویه و استفاده یك طرفه از آمریكا توسط اروپا قرار نیست برای مدت زیادی ادامه پیدا كند.
انتظار می رود در نشست هفته آینده ترامپ و ژان كلود جانكر رئیس كمیسیون اروپا مبحث جریمه سنگین گوگل به بحث گذارده شود.
گوگل برای به تفاهم رسیدن با كمیسیون اروپا باید از نصب برخی برنامه های خود به صورت پیش فرض بر روی گوشیهای اندرویدی بعنوان شرطی برای صدور مجوز استفاده از فروشگاه گوگل پلی خودداری كند، از اعمال محدودیت بر شركت های سازنده گوشی و اپراتورهای تلفن همراه در توافق های اختصاصی خود دست بردارد و جلوی نصب نسخه هایی نامشخص و مبهم از اندروید را بر روی برخی گوشیهای هوشمند بگیرد.
این شركت بزرگ فناوری تا ۹۰ روز فرصت دارد تا درخواست های كمیسیون اروپا را اجرایی كند و در غیر این صورت باید جریمه تعیین شده را به صورت كامل پرداخت كند.

1397/04/31
13:14:43
5.0 / 5
4862
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت