رمز من - ramzeman

ارسال مواد غذایی با استفاده از خودروهای خودران

ارسال مواد غذایی با استفاده از خودروهای خودران رمز من: یك استارتاپ آمریكایی در نظر دارد در یك طرح آزمایشی، از خودروهای خودران برای ارسال مواد غذایی استفاده نماید.


به گزارش رمز من به نقل از ایسنا و به نقل از تك كرانچ، یك استارتاپ وسایل نقلیه خودران موسوم به "اتوایكس"(AutoX) با همكاری سایت خرید "GrubMarket.com" و فروشگاه موادغذایی "DeMartini Orchard"، یك سیستم آزمایشی ارسال موادغذایی و فروشگاه متحرك راه انداخته است.
شركت اتوایكس كه در سپتامبر سال 2016 تاسیس شد، از طریق سرمایه گذاری های راهبردی و مالی، 43 میلیون دلار به دست آورده است. این شركت، در شهر سن خوزه واقع است و شعبه هایی هم در چین دارد.
این طرح آزمایشی، در ابتدا به یك منطقه دارای 400 خانه در شهر سن خوزه ایالت كالیفرنیا محدود بود. این شركت با حدود 90 نفر كارمند، تنها دو خوروی خودران دارد كه در آغاز كار مورد استفاده قرار خواهند گرفت. هدف "اتوایكس"، گسترش این طرح آزمایشی در شهرهای مانتین ویو و پالو آلتو كالیفرنیا با شركای جدید است.
مشتریان می توانند اپلیكیشن مورد نظر را دانلود و سفارش خویش را ثبت كنند. هم اكنون، سفارشات باید یك روز قبل از ارسال ثبت شوند. روش دیگر این است كه مشتریان، هنگام رسیدن خودروی شركت، گزینه های خرید را ببینند و انتخاب كنند.


شركت اتوایكس برخلاف شركت های دیگر، به جای تمركز بر مردم، بر ارسال كالاها تمركز دارد. "هوگو فوزاتی"(Hugo Fozzati)، مدیر اتوایكس اظهار داشت: ما باور داریم رانندگی مردم در سطح شهر برای خرید كردن، بی معناست. این كار باعث ازدحام و آلودگی هوا می شود؛ در نتیجه باید بر روش موثرتری تمركز كرد.
اتوایكس می خواهد در این پروژه، از فناوری "لیدار" استفاده نماید اما بیشتر بر استفاده از دوربین های وضوح بالا تمركز خواهد داشت. الگوریتم های اختصاصی هوش مصنوعی این شركت می توانند ارتباط لازم برای این طرح را برقرار كنند.
این طرح آزمایشی، اولین گام جهت استفاده همگانی از وسایل نقلیه خودران است و اتوایكس ادعا می كند كه می توان با استفاده از سخت افزارهای مقرون به صرفه، به این هدف رسید.1397/06/06
13:55:52
5.0 / 5
4317
تگهای خبر: فروش
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت