رمز من - ramzeman

جنگ تجاری چین و آمریكا مودم و روتر را گران می كند

جنگ تجاری چین و آمریكا مودم و روتر را گران می كند رمز من: همزمان با افزایش تعرفه های تجاری وضع شده توسط چین و آمریكا برای كالاهای صادراتی طرف مقابل این نگرانی وجود دارد كه قیمت برخی انواع مهم سخت افزار هم افزایش یابد.به گزارش رمز من به نقل از اسین ایج، بازار تولید محصولاتی مانند روتر، مودم و دیگر سخت افزارهای مورد نیاز برای تامین دسترسی به اینترنت میلیاردها دلار ارزش دارد و وضع تعرفه های تجاری بالا بر روی واردات این كالاها می تواند سبب افزایش قیمت تمام شده آنها برای شركت ها و مصرف كنندگان و در نتیجه افزایش هزینه های دسترسی به اینترنت شود.
افزایش تعرفه های آمریكا در مورد كالاهای چینی تاثیر عمیقی بر روی بازار ۲۰۰ میلیارد دلاری محصولات چینی خواهد داشت و امكان دارد قیمت كالاهایی مانند بلندگوها و ساعت های هوشمند هم كه از اقلام چینی زیادی بهره مند هستند، بیشتر شود.
افزایش ۱۰ درصدی تعرفه واردات كالاهایی مانند روتر، مودم، سوئیچ و... از ساعاتی دیگر در آمریكا اعمال می گردد و واكنش متقابل چین به این رفتار خصمانه آمریكا می تواند سبب افزایش تصاعدی قیمت كالاهای الكترونیك و محصولات فناوری اطلاعات شود.
جیم برنان تحلیل گر شركت آریس می گوید: ما تصور می نماییم جنگ تعرفه ها بر روی قیمت ده ها میلیون محصولی كه دسترسی به اینترنت پرسرعت را ممكن می كنند، تاثیر منفی می گذارد. این رفتارها كاملا به ضرر مشتریان است و هزینه خرید مودم، روتر و دیگر تجهیزات شبكه ای را بالا می برد. نكته مهم این است كه گمرك مرزی آمریكا تفاوتی میان محصولات شبكه ای كه كاربرد خانگی دارند با محصولاتی كه كاربرد تجاری و غیرخانگی دارند، تفاوتی قائل نشده و می خواهد تعرفه همه آنها را افزایش دهد.

1397/07/03
14:38:51
5.0 / 5
4382
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت