رمز من - ramzeman

دانشگاه های ام آی تی و اشتوتگارت توافق همكاری امضا كردند

دانشگاه های ام آی تی و اشتوتگارت توافق همكاری امضا كردند رمز من: نمایندگان دانشگاه ˮام آی تیˮ(MIT) در آلمان و دانشگاه ˮاشتوتگارتˮ (USTUTT) با یكدیگر قرارداد همكاری امضا كردند تا تحقیقات علمی گسترده ای را با یكدیگر به انجام برسانند.


به گزارش رمز من به نقل از ایسنا و به نقل از ام آی تی نیوز، چندی پیش جمعی از نمایندگان دانشگاه "ام آی تی"(MIT) در آلمان و دانشگاه "اشتوتگارت" (USTUTT) گردهم آمدند تا همكاری های خویش را گسترش دهند.
برنامه همكاری این دو دانشگاه در ابتدا در سال ۲۰۱۵ میلادی بوجود آمده بود.
هدف از این توافقنامه تولید ارتباط نزدیك بین دو دانشگاه در مباحث تحقیقاتی و تدریس است.
"ماركوس بوهلر" مدیر دانشكده "ام آی تی" آلمان و رئیس دانشكده مهندسی عمران و محیط زیست اظهار كرد، من از تجدید قرارداد مشاركت بین دانشگاه "MIT" و "اشتوتگارت" خوشحال و هیجان زده هستم و امیدوارم شاهد همكاری های جدیدی میان این دو دانشگاه باشیم.
وی ادامه داد، این همكاری بسیار برای ما اهمیت دارد چونكه كار مشترك میان دانشكده و دانشجویان از دو دانشگاه راه های جدیدی را برای اكتشافات و تحقیقات موثر در علوم و مهندسی پیش روی ما قرار می دهد.
"ولفگانگ هولت كمپ" مشاور ارشد امور بین الملل در دانشگاه "اشتوتگارت" كه توجه ویژه ای به مفاهیم نوآورانه در پژوهش و یادگیری دارد اظهار داشت: ما می خواهیم دانش و استراتژی هایی را برای توسعه های پایدار و مفهوم دار عرضه دهیم.
وی ادامه داد، تحقیقات اولیه ما، هم دانش محور و هم كاربردی است كه این همكاری جمعی از محققان و مدرسان برجسته را گردهم می آورد تا به طراحی، آزمایش و كسب تجربه بپردازند و دنیای فردای ما را به ارمغان آورند.1397/07/22
19:52:10
5.0 / 5
4498
تگهای خبر: تولید , كاربر , محقق
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت