رمز من - ramzeman

ویندوز ۱۰ با به روزرسانی جدید سریع تر می گردد

ویندوز ۱۰ با به روزرسانی جدید سریع تر می گردد رمز من: به دنبال شناسایی دو صدمه پذیری اسپكتر و ملت داون در ویندوز در ابتدای سال ۲۰۱۸ وصله های عرضه شده برای مرتفع ساختن آن ها كامپیوتر ها را كندتر كرد و حالا مایكروسافت به دنبال حل این مشكل است.به گزارش رمز من به نقل از نئووین، صدمه پذیری های مذكور كه در اصل مربوط به تراشه های تولیدی شركت اینتل بودند مشكلات زیادی را برای میلیون ها كاربر ویندوز در سراسر جهان تولید كردند و بررسی های بعدی نشان داد وصله های نرم افزاری عرضه شده توسط مایكروسافت برای حل مشكل مورد اشاره سبب كندتر شدن عملكرد كامپیوتر های شخصی شده است.
آزمایش هایی كه بدین منظور صورت گرفت، نشان داد برخی كامپیوتر ها تا ۱۸ درصد كندتر شده و در بعضی موارد توانایی آنها برای پیشبرد فرایندهای مختلف كاری تا ۳۰ درصد كاهش یافته است.
در حالی كه برخی شركت ها مانند گوگل سرویس ها و نرم افزارهای خویش را برای حل مشكل كندی به روز كرده اند، مایكروسافت تازه به فكر عرضه وصله ای به منظور حل این مشكل افتاده است.
به روزرسانی بعدی ویندوز با اسم كد ۱۹H۱ كه مقرر است ظرف روزهای آینده ارائه شود با تغییراتی در هسته اصلی ویندوز موسوم به كرنل سرعت آنرا بهینه سازی می كند. مقرر است مایكروسافت بزودی جزئیات فنی بیشتری را در این زمینه ارائه نماید.

1397/07/28
20:09:38
5.0 / 5
4706
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت