رمز من - ramzeman

كامل ترین قفل دیجیتالی درب

كامل ترین قفل دیجیتالی درب به گزارش رمز من شركت ˮGate Labsˮ یك قفل هوشمند برای منازل طراحی كرده كه همه خصوصیت های نمونه های پیش از خویش را در بر گرفته است.


به گزارش رمز من به نقل از ایسنا و به نقل از گیزمگ، ما پیش از این زنگ های ویدئویی را دیده ایم كه به شما اجازه می دهد تا با استفاده از یك اپلیكیشن در تلفن هوشمند خود، پشت درب خانه را ببینید.

ما همینطور قفل های هوشمند درب را دیده ایم كه به شما اجازه كنترل دیجیتالی افراد مجاز به ورود به خانه را می دهد.

اكنون شركت "Gate Labs" این دو دستگاه را در یك دستگاه در قالب"Gate Smart Lock" تركیب كرده است.

این قفل دارای یك سیلندر محرك است كه جایگزین قفل كنونی می گردد. گفته می گردد كه عملیات تعویض فقط چند دقیقه با استفاده از دو پیچ گوشتی طول می كشد. سپس به شبكه وای-فای خانه متصل می گردد.

هرگاه یك میهمان دكمه زنگ قفل را فشار می دهد و یا حتی اگر فقط به قفل نزدیك شود و ردیاب حركتی آن را فشار دهد، با استفاده از اپلیكیشن بر روی گوشی هوشمند شما در هر كجا كه باشید از آن آگاه خواهید شد.سپس شما می توانید در یك مكالمه ویدئویی دو طرفه با شخص، با استفاده از دوربین داخلی، میكروفن و بلندگوی تعبیه شده در قفل صحبت كنید و از طریق دور درب را باز كنید تا به آنها اجازه داده شود وارد شوند.

این قفل جدید ضمن دارا بودن یك درگاه كلید سنتی، دارای یك صفحه كلید LED عددی است كه به كاربران امكان می دهد قفل درب را با استفاده از یك كد عبور باز كنند.

یك رمز عبور یك بار مصرف را می توان به افرادی مانند پیك موتوری فرستاد. در حالیكه كدهایی هم می توان فرستاد كه برای چندین روز متوالی برای كسانی مانند مهمانانی كه چند روز به خانه رفت و آمد دارند مفید هستند.

اگر شما علاقه مند به "Gate Smart Lock" هستید، می توانید آن را با قیمت 349 دلار خریداری كنید. 

1396/09/02
13:18:09
5.0 / 5
4919
تگهای خبر: اپل , هوشمند
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت