رمز من - ramzeman

جشن فارغ التحصیلی رباتیك در ژاپن به دنبال شیوع ویروس كرونا

جشن فارغ التحصیلی رباتیك در ژاپن به دنبال شیوع ویروس كرونا رمز من: دانش آموختگان دانشگاه در ژاپن به دنبال شیوع كووید-19 و ضرورت رعایت فاصله گیری اجتماعی بوسیله ربات ها و به صورت آنلاین در جشن فارغ التحصیلی خود شركت می كنند.


به گزارش رمز من به نقل از ایسنا و به نقل از آی ای، دانشگاهی در ژاپن راهی برای برگزاری مراسم فارغ التحصیلی بدون زیر پا گذاشتن فاصله گذاری اجتماعی در بحبوحه شیوع كووید-۱۹ پیدا كرده است كه شامل ربات ها می شود.
دانشگاه "پیشرفت كسب و كار"(BBT) در ژاپن در تاریخ ۲۸ مارس یك مراسم فارغ التحصیلی را در یك هتل در توكیو برگزار كرد.
در صورتیكه جهان برای جلوگیری از گسترش و شیوع بی رویه كروناویروس جدید، فاصله گذاری یا فاصله گیری اجتماعی را رعایت می كند، مراسمی مانند عروسی ها، جشن های تولد و الان مراسم فارغ التحصیلی كه نیاز به جمع شدن افراد كنار هم دارند، با كمك فناوری به نحوی جدید برگزار می گردد.
بدین ترتیب دانش آموختگان این دانشگاه در ژاپن بجای حضور در مراسم فارغ التحصیلی خود، ازراه دور و با كمك ربات های موسوم به "Newme" در آن شركت كردند. در سر این ربات ها یك تبلت نصب شده بود و دانشجویان فارغ التحصیل به صورت تماس تصویری در مراسم حضور داشتند و رباتها مدرك فارغ التحصیلی را به نمایندگی از آنها پذیرفتند.
به این ربات ها لباس مخصوص جشن فارغ التحصیلی پوشانده شده بود.
سایر فارغ التحصیلان شركت كننده در این مراسم نیز بوسیله برنامه Zoom به آن پیوستند و نظرات و احساسات خودرا در لحظه ابراز كردند.
می توان اظهار داشت كه فناوری تبدیل به پلی برای اتصال زندگی عادی قبل از شیوع كروناویروس و زندگی جدید در قرنطینه شده كه حالا خیلی از مردم جهان با آن روبرو هستند.
منبع:

1399/01/16
17:09:22
5.0 / 5
3094
تگهای خبر: آنلاین , ربات , شركت , فناوری
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت