رمز من - ramzeman
برای توسعه خود؛

تلگرام یك میلیارد دلار اوراق قرضه واگذار می كند

تلگرام یك میلیارد دلار اوراق قرضه واگذار می كند رمز من: روزنامه کامرسانت روسیه در خبری اعلام نمود پیام رسان تلگرام در نظر دارد یک میلیارد دلار اوراق قرضه خودرا به سرمایه گذاران منتخب بفروشد و از این طریق موجب جذب سرمایه برای توسعه شرکت شود.به گزارش رمز من به نقل از مهر به نقل از اسپوتنیک، روزنامه کامرسانت روسیه در خبری اعلام نمود پیام رسان تلگرام در نظر دارد یک میلیارد دلار اوراق قرضه خودرا به سرمایه گذاران منتخب بفروشد و از این طریق موجب جذب سرمایه برای توسعه شرکت شود.
در این گزارش آمده است که گروه تلگرام این اوراق را به گروه کوچکی از سرمایه گذاران منتخب از روسیه، اروپا، آسیا و خاورمیانه خواهد فروخت و آمریکایی ها را از این دایره بیرون نگاه خواهد داشت.
طبق گزارش کامرسانت، مسائل پولی یکی از معضلات قدیمی تلگرام بوده است و این شبکه اجتماعی برای بازگشت به پروژه بلاکچین خود که «تون» نام گذاری شده بود، نیازمند دریافت پول از سرمایه گذاران و بازگشت این پول در آینده به آنها می باشد.
سرمایه گذاران روس پیشنهادهایی را از تلگرام دریافت کرده اند. یک منبع مطلع می گوید کمترین رقم پیشنهادی برای خرید اوراق تلگرام ۵۰ میلیون دلار بوده است اما این توانایی وجود دارد که این مبلغ به ۱۰ میلیون دلار کاهش داده شود.
این اوراق ۵ ساله هستند و نرخ سود سالانه آنها هم بین ۷ تا ۸ درصد خواهد بود. دارندگان این اوراق می توانند بدهی شرکت به خودرا به سهام تبدیل کنند که در این صورت به آنها ۱۰ درصد تخفیف داده خواهد شد.


منبع:

1399/12/03
12:42:29
0.0 / 5
1071
تگهای خبر: شبكه , شركت , فروش
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت