رمز من - ramzeman

مجوز شرکتهای متخلف گارانتی موبایل لغو می شود

مجوز شرکتهای متخلف گارانتی موبایل لغو می شود به گزارش رمز من، مدیرکل دفتر خدمات فنی وزارت صمت اعلام نمود: عملکرد نامناسب شرکتهای گارانتی موبایل، باعث لغو مجوز آنها می شود.به گزارش رمز من به نقل از مهر، حمید محله ای مدیرکل دفتر خدمات فنی وزارت صمت در قسمت خبری صدا و سیما ضمن اشاره به این که تابحال همه شرکتهای گارانتی عضو سامانه جامع خدمات بعد از فروش شده اند، اعلام نمود: با پیوستن شرکتهای عرضه دهنده خدمات بعد از فروش، شرکت هایی که عملکرد مناسبی نداشته باشند، لغو مجوز می شوند.
وی اضافه کرد: هر ایرادی بعد از خرید برای گوشیها ایجاد شود و عرضه کننده کالا امکان تعمیر و اصلاح آنرا مانند روز اول نداشته باشد، باید کالا را با کالای دیگری در همان مدل تعویض کند.
مدیرکل دفتر خدمات فنی و مهندسی وزارت صمت اظهار داشت: افزون بر تشدید نظارت ها، ظرف یک هفته به شکایات شهروندان از کیفیت خدمات بعد از فروش تلفن همراه رسیدگی می شود.
وی در پاسخ به این سؤال که با تکمیل فرایند پیوستن گوشیهای تلفن همراه به سامانه جامع خدمات بعد از فروش چه اتفاقی می افتد و این مورد برای خریداران تلفن همراه چه مزایایی به همراه دارد؟ اظهار داشت: در حوزه خدمات بعد از فروش برای موبایل و لوازم خانگی هم اکنون شرکتی را نداریم که واردکننده یا تأمین کننده این تجهیزات باشد و در سامانه جامع خدمات بعد از فروش ثبت نام نکرده باشد و یا کالاهایش را اظهارنکرده باشد.
محله ای خاطرنشان کرد: حدود دو ماه پیش، به صورت سیستمی این شرکتها متصل نبود، ولی هم اکنون پیش از اینکه اظهار و شناسنامه خدمات بعد از فروش و تأیید شود، هیچ گونه امکان وارداتی یا اظهار وارداتی یا اظهار تولیدی وجود ندارد.
وی اظهار داشت: در حوزه کالای موبایل یا تلفن همراه تولیدکننده زیادی نداریم اما در گام بعدی برای تولیدکنندگان هم حجم بیشتری را به سامانه وارد می نماییم. درمورد سایر کالاهای لوازم خانگی تولیدات داخل هم کاملا به سامانه خدمات بعد از فروش متصل شده است.


منبع:

1402/09/26
15:46:26
5.0 / 5
265
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت