رمز من - ramzeman

مرجع زیست بوم امنیت سایبری ایران منتشر گردید

مرجع زیست بوم امنیت سایبری ایران منتشر گردید رمز من: كتاب مرجع زیست بوم امنیت سایبری و افتای ایران بعنوان مرجعی قابل استناد در حوزه امنیت بومی فناوری اطلاعات منتشر گردید.


به گزارش رمز من به نقل از مهر، این كتاب با اسناد بالادستی فضای تولید و تبادل اطلاعات همراه می باشد و به معرفی بیشتر از ۲۰۰ محصول و خدمت نمایش شده توسط بیشتر از ۱۰۰ شركت فناور و دانش بنیان در بخش های فناوری های آشكارسازی بلا پذیری، راهكارهای SIEM، مدیریت یكپارچه تهدیدات، امن سازی شبكه، گواهی الكترونیكی و PKI، سوییچ و روتر امن، سخت افزارهای خاص منظوره، فناوری های احراز هویت، خدمات فنی و عملیاتی، خدمات مشاوره و مدیریت، خدمات فرهنگ سازی و آموزش، خدمات آزمایشگاهی و اعتبارسنجی و مراكز آپای دانشگاهی طبقه بندی شده است.

فهرست مقالات نمایش شده و راه یافته به ۶ دوره قبلی كنفرانس بین المللی انجمن رمز ایران یعنی سال های ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۶ باز در این كتاب آورده شده است. همین طور قوانین و اسناد بالادستی فضای تولید و تبادل اطلاعات در این كتاب آمده است. این كتاب نمایی از توان شركت های ایرانی در تولید محصولات و خدمات امنیت فناوری اطلاعات به دست می دهد و مرجعی برای تصمیم گیران، تصمیم سازان و فعالان این عرصه است. مرجع زیست بوم امنیت سایبری ایران با همكاری انجمن رمز ایران و انجمن شركت های افتا در ۳۰۰ صفحه انتشار یافته است.

1397/09/05
20:50:59
5.0 / 5
4525
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت