رمز من - ramzeman
همزمان با بازدید دلیری از شركت دانش بنیان فعال در حوزه بیمه؛

سامانه بازاریابان استارتاپ بیمیتو رونمایی گردید

سامانه بازاریابان استارتاپ بیمیتو رونمایی گردید رمز من: علیرضا دلیری، معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در بازدید از شركت دانش بنیان بیمیتو از سامانه بازاریابان این استارتاپ رونمایی نمود.به گزارش رمز من به نقل از مهر، دلیری طی بازدید از استارتاپ بیمیتو، همزمان با رونمایی از جدیدترین خدمت این شركت دانش بنیان، تمامی فرآیندهای اجرایی سامانه مقایسه و خرید آنلاین بیمه شامل روند درخواست خرید انواع بیمه نامه تا فعالیت های انجام شده در حوزه بیمه تامین اجتماعی را از نزدیك مشاهده كرد.
در سرویس جدید این استارتاپ تحت عنوان سامانه بازاریابان بیمیتو، كاربران می توانند از راه فروش بیمه برای خود درآمدزایی داشته باشند.
در همین راستا علیرضا دلیری در بازدید خود از مجموعه بیمیتو با اشاره به اینكه سامانه بازاریابان دستاورد قابل توجهی است، گفت: «این امكان جدید بالقطع منجر به اشتغال زایی و افزایش ضریب نفوذ بیمه در كشور خواهد شد.»
حامد ولی پوری مدیرعامل شركت دانش بنیان بیمیتو باز در این مراسم با تاكید بر توجه این استارتاپ به سوژه اشتغالزایی اظهار داشت: «با توجه به برآوردی كه شده است هرفرد فعال در زمینه بازاریابی بیمه یا علاقمند به این حوزه می تواند با بازگشت به وب سایت بیمیتو به نشانی https: //bimito.com/ و با فروش بیمه با استفاده از این سامانه ماهانه درآمدی حدود ۳ الی ۴ میلیون تومان داشته باشد.»
در این بازدید همین طور عنوان شد كه برمبنای آمارهای رسمی بیمه مركزی، ضریب نفوذ بیمه در سال ۹۶، ۲.۳ درصد اعلام شده و با عنایت به اینكه ضریب نفوذ بیمه تا اختتام برنامه ششم توسعه باید به میزان ۷ درصد برسد، سامانه بازاریابان بیمیتو می تواند كمك شایانی در جهت رشد این شاخص داشته باشد.

همچنین توجه به گسترش شهرنشینی و اهمیت دسترسی سهل به خدمات مختلف برای یكایك اعضای جامعه، نمایش خدمات بیمه ای و امكان فروش بیمه از راه یك سامانه جامع، تنها از راه بستر هوشمند وب قابل نمایش است كه این امر یكی از اهداف احداث این سامانه بوده و در پیشبرد اقتصاد دانش بنیان موثر خواهد بود.
شایان ذكر است كه حجم بازار بیمه هم اكنون در كشور حدوداً ۴۲.۴ هزار میلیارد تومان است و اگر ضریب نفوذ بیمه در كشور به ۷ درصد برسد، حجم این بازار تقریباً به ۱۲۹ هزار میلیارد تومان خواهد رسید.
پر كردن این فاصله ۸۶ هزار میلیارد تومانی، نیازمند برنامه های جامعی درباب افزایش حجم بازار بیمه است كه این مساله یكی از اهداف راه اندازی سامانه بازاریابان بیمیتو باز بوده است.
به گفته حامد ولی پوری هدف این سامانه جذب ۱۰۰ هزار بازاریاب بیمه است كه با عنایت به آمار ۱۲.۱ درصدی بیكاری در ابتدای سال ۹۷، كمك بسزایی در جهت كاهش آمار بیكاری و افزایش اشتغال زایی در كشور خواهدنمود.
در بازدید، معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از بیمیتو بعنوان یك شركت دانش بنیان اعلام گردید كه این استارتاپ در مدت زمان كوتاهی كه از آغاز فعالیت خود می گذرد با جذب تعداد قابل توجهی از نخبگان، سهم بسزایی باز در جهت اصلاح فرهنگ خرید بیمه در كشور داشته است.
همچنین مهم ترین نكته قابل ذكر این سامانه این است كه افراد می توانند در هر زمان كه می خواهند و به میزان وقت آزادی كه دارند در زمینه فروش بیمه نامه فعالیت كنند. به علاوه بازاریابان بیمیتو مجاز هستند كه از همه شركت های بیمه هر بیمه نامه ای را كه می خواهند بفروشند و برخلاف روش سنتی آن محدود به كار كردن با یك شركت بیمه نخواهند بود.
دلیری در مراسم رونمایی از خدمت جدید بیمیتو، امكان فرهنگ سازی در حوزه بیمه و اصلاح فرهنگ خرید بیمه تنها را از بستر وب امكان پذیر دانست اظهار داشت: «بیمیتو بعنوان پیشگام این عرصه به این مساله توجه داشته است و باید در این زمینه ثابت قدم باقی بماند. همین طور یكی دیگر از اقداماتی كه باید در صنعت بیمه صورت گیرد حذف بیمه نامه كاغذی است كه این امر باز با پیگیری اینشورتك هایی مثل بیمیتو كه نوآوری را در این صنعت به عرصه حضور گذاشته اند، امكان پذیر خواهد بود.»
در سال های اخیر گسترش استفاده از اینترنت، بستر خوبی برای درآمدزایی و احداث اشتغال در زمینه های مختلف به وجود آورده است. بیمیتو باز بعنوان یك استارتاپ فعال در حوزه اینشورتك بیشتر از ۲ سال است كه در حوزه مدیریت و خرید آنلاین بیمه، خدمات گوناگونی را نمایش می دهد. خیلی از خدماتی كه قبلاً باید حضوری و با بازگشت به نمایندگی بیمه یا كارگزاری تامین اجتماعی انجام می گرفت امروزه از راه بیمیتو در كمترین زمان ممكن و به صورت آنلاین قابل انجام است.این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1397/09/26
13:58:32
5.0 / 5
4263
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت