رمز من - ramzeman
از سوی دولتهای جهان؛

اپل ۳۲هزار درخواست دسترسی به اطلاعات كاربران را دریافت كرد

اپل ۳۲هزار درخواست دسترسی به اطلاعات كاربران را دریافت كرد رمز من: بر اساس گزارش شش ماهه شفافیت اپل، دولت های سراسر جهان در نیمه نخست سال جاری بیشتر از ۳۲ هزار درخواست برای دسترسی به اطلاعات كاربران این شركت را ثبت كرده اند.به گزارش رمز من به نقل از انگجت، گزارش ۶ ماهه شفافیت اپل انتشار یافته است. در این گزارش جزئیات درخواست هایی وجود دارد كه اپل از دولت های سراسر جهان برای دسترسی به اطلاعات كاربران دریافت كرده است.
طبق این گزارش كه نیمه نخست امسال را باز در برگرفته، دولت ها ۳۲۳۴۲ درخواست برای دسترسی به اطلاعات كاربران به اپل ارسال كرده اند. این رقم ۹ درصد بیشتر از بازه زمانی پیشین است. همین طور این درخواست ها مربوط به اطلاعات ۱۶۳۸۲۳ دستگاه میگردد.
۴۲ درصد درخواست ها به آلمان متعلق می باشد. بیشتر آنها باز به سبب تحقیقات درباره دستگاه های سرقت شده بودند. این كشور ۱۳۷۰۴ درخواست برای دسترسی به اطلاعات ۲۶۱۶۰ هزار دستگاه را به اپل ارسال كرده است.
در مكان دوم آمریكا با۴۵۷۰ درخواست برای دسترسی به اطلاعات ۱۴۹۱۱ دستگاه وجود دارد. بیشتر از نصف این درخواست ها مربوط به اطلاعات اولیه یا محتوا بودند.
در كنار این موارد اپل ۴۱۷۷ درخواست از سراسر جهان دریافت كرد كه نسبت به سال قبل ۲۵ درصد رشد كرده است. این درخواست شامل اطلاعات iCloudصاحبان اپل آی دی است كه نام و آدرس كاربر را در بر می گیرد. همین طور امكان دارد اطلاعاتی مانند عكس ها، ایمیل و شماره تماس را در بر گیرد.

1397/10/02
15:41:59
5.0 / 5
4670
تگهای خبر: اپل , اطلاعات , كاربر
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت