رمز من - ramzeman
معاون وزیر ارتباطات اعلام كرد:

ارسال لیست اپلیكیشنهای ایرانی به اپل توسط یك شبكه ضد ایرانی

ارسال لیست اپلیكیشنهای ایرانی به اپل توسط یك شبكه ضد ایرانی به گزارش رمز من معاون وزیر ارتباطات از اقدام خبرنگار یكی از شبكه های ضد ایرانی در جهت ارسال لیستی از اپلیكیشن های ایرانی برای محدود سازی دسترسی به شركت اپل اطلاع داد.به گزارش رمز من به نقل از مهر، اخیرا به علت محدودیت هایی كه شركت اپل برای اپلیكیشن های سیستم عامل IOS بوجود آورده است امكان دسترسی به اپلیكیشن های ایرانی برای كاربران آیفون محدود شده است.
در این باره امیر ناظمی معاون وزیر ارتباطات در توئیتر نوشت: در مورد محدودسازی های اپل بررسی های بیشتر نشان داده است كه خبرنگار یكی از شبكه های ضد ایرانی لیستی از اپلیكیشن های ایرانی را جهت محدودسازی تهیه كرده و در اختیار اپل قرار داده است.
وی با درج هشتگ منوتو اظهار داشت: متاسفم كه گاه بعضی از ایرانی ها این چنین زندگی هموطنان خویش را تحت فشار مضاعف قرار می دهند.
معاون وزیر ارتباطات تصریح كرد: با اینكه این محدودیت های جدید، سیاست اپل هم بوده است اما اینكه بعضی از اپلیكیشن های ایرانی كه در این لیست نیستند، حذف نشده اند حاكی از دخالت این گزارش در تسریع سیاست اپل در مورد اپلیكیشن های ایرانی است.
رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران اضافه كرد: پس گزارش در انتخاب اپلیكیشن های مسدود شده اثرگذار بوده است.

1397/12/11
17:46:29
5.0 / 5
4549
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , اطلاعات , شبكه
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت