رمز من - ramzeman
برای سومین سال صورت می گیرد؛

حمایت مالی همراه اول از باغ گیاه شناسی ملی

حمایت مالی همراه اول از باغ گیاه شناسی ملی رمز من: در امتداد اجرای مسئولیت اجتماعی همراه اول با مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان از باغ گیاه شناسی ملی حمایت كرد.به گزارش رمز من به نقل از مهر و به نقل از اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سیار ایران، «همراه اول» در امتداد مسئولیت اجتماعی خود و با هدف پشتیبانی از محیط زیست، مبادرت به اجرای كمپین حذف قبوض كاغذی خود كرده و در این راه كمك شایانی به نگهداری درختان و حفظ گونه های گیاهی كرده است. علاوه بر این، از دو سال قبل در امتداد حفظ و حراست هر چه بیشتر از محیط زیست در چارچوب یكی از پروژه های مسئولیت اجتماعی اش، وارد تفاهمی با مؤسسه تحقیقاتی جنگل ها و مراتع كشور شد.
این تفاهم نامه در مراسم امروز ۲۱ اسفند ماه با حضور شاهین آرپناهی؛ مدیركل ارتباطات همراه اول در محل باغ گیاه شناسی ملی برای سال ۹۸ به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان منعقد شد.
وی درباره مفاد مطرح در این تفاهم نامه اظهار نمود: مؤسسه تحقیقاتی جنگل ها و مراتع كشور متعهد به حفظ، نگهداری و كاشت گونه های گیاهی در محل قطعه همراه اول به مساحت تقریبی ۱۰۰ مترمربع و مزین به لوگوی همراه اول می شود.
مدیر كل ارتباطات شركت ارتباطات سیار ایران افزود: همین طور این مؤسسه متعهد به كاشت و نگهداری حداقل ۵۰۰ گونه گیاهی انحصاری و در معرض خطر در محل باغ گیاه شناسی ملی ایران می شود.
آرپناهی همین طور با اشاره به پشتیبانی از باغ های گیاه شناسی كاشان و نوشهر به صورت توأمان، عنوان كرد: این مؤسسه متعهد می شود قطعه ای جدید در باغ جدیدالتاسیس گیاه شناسی ملی نوشهر جهت نمایش عموم به شركت همراه اول اختصاص دهد.
همچنین بر طبق این تفاهم نامه، شركت همراه اول بعنوان حامی بانك ژن گیاهی كه بزرگترین محل نگهداری بروز گیاهان در حال انقراض در سراسر كشور است، ارائه شد و به عبارت دیگر این بانك ژن مورد حمایت شركت ارتباطات سیار ایران قرار گرفت.
گفتنی است اقدام همراه اول برای حذف قبوض كاغذی در سال های گذشته سبب حفظ حدود ۱۲ هزار و ۵۰۰ اصله درخت شده است. از دو سال قبل قسمتی از صرفه جویی های مالی حاصل شده شركت ارتباطات سیار ایران، در چارچوب پشتیبانی از باغ گیاه شناسی ملی ایران در اختیار مؤسسه تحقیقاتی جنگل ها و مراتع كشور قرار گرفته است.

1397/12/22
18:01:43
5.0 / 5
4408
تگهای خبر: شركت
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت