رمز من - ramzeman
نتایج یك نظرسنجی نشان داد

كوچ استعدادهای جوان از دره سیلیكون

كوچ استعدادهای جوان از دره سیلیكون رمز من: یك تحقیق و نظرسنجی جدید نشان داده است كه خروج كاركنان جوان سیلیكون ولی رو به افزایش است و همین طور استخدام نوآموزان مستعد سخت تر شده است.


به گزارش رمز من به نقل از ایسنا و به نقل از بیزنس اینسایدر، دره سیلیكون یا سیلیكون ولی(Silicon Valley) بعنوان مركز تكنولوژی و نوآوری آمریكا و دنیا شناخته شده است، اما افرادی كه دستی در این صنعت دارند متوجه شده اند كه سلطه آن آغاز به لغزش كرده است.
یك نظرسنجی كه اخیراً از ۳۰۰ كارمند فناوری در سیلیكون ولی پرسیده شد نشان داد كه ۴۹ درصد از آنها انتظار دارند كه یك منطقه خارج از منطقه خلیج سانفرانسیسكو(Bay Area) بعنوان مركز نوآوری ظهور كند.
گزارش این نظرسنجی كه توسط گروه برانزویك(Brunswick) انجام شده است می گوید كه بیشتر كاركنان"سیلیكون ولی" یعنی حدود ۷۴ درصد آنها گفته اند كه انتظار دارند كشور چین در آینده ای نزدیك و طی پنج سال آتی به یك رقیب تهدید كننده برای سیلیكون ولی تبدیل گردد.
بر طبق این نظرسنجی حتی اگر مشاغل بیشتری در زمینه فناوری فراهم شوند، حدود نیمی از كاركنان شركت كننده بر این باورند كه استخدام استعدادهای جوان حتی نسبت به سال قبل دشوارتر خواهد شد. این امكان دارد به این علت باشد كه نسل جوان در خارج از دره سیلیكون به دنبال كار هستند.
آمار می گوید ۴۱ درصد از افراد ۱۸ تا ۳۴ ساله بررسی شده قصد دارند در سال آینده منطقه خلیج را ترك كنند.
با وجود روند تنزل پیش بینی شده در ادامه همكاری و استخدام استعدادهای فناوری و افزایش رقابت در صنعت، دره سیلیكون در مورد آینده همچنان خوش بین است.
بیشتر از نیمی از كاركنان مورد بررسی گفتند كه انتظار دارند شركت هایشان رشد كنند و تقریباً نیمی از آنها باز گفته اند كه بهترین روزهای سیلیكون ولی در پیش رو است.1398/01/20
14:41:31
5.0 / 5
4842
تگهای خبر: تكنولوژی , شركت , فناوری
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت