رمز من - ramzeman

مفهومی خودران سیتروئن ۸۰۰ كیلومتر را با یك دفعه شارژ می پیمایدبعلاوهتصاویر

مفهومی خودران سیتروئن ۸۰۰ كیلومتر را با یك دفعه شارژ می پیمایدبعلاوهتصاویر رمز من: شركت خودروسازی سیتروئن(Citroen) از طرح مفهومی خودروی برقی خودرانی كه در آینده قصد توسعه آنرا دارد رونمایی نمود.


به گزارش رمز من به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، شركت خودروسازی سیتروئن ماه فوریه گذشته "Ami One" را كه یك وسیله نقلیه الكتریكی كوچك برای جایگزینی با دوچرخه و اسكوتر است معرفی نمود.
این وسیله بعنوان یك راه جدید برای طی مسیرهای كوتاه در شهر توسعه داده شده است.
اما حالا سیتروئن از طرح مفهومی خودروی برقی خودران خود به نام "۱۹_۱۹" رونمایی كرده است كه مخصوص سفرهای طولانی تر طراحی شده است و برای مشتریانی خواهد بود كه مایل به درنوردیدن مسیرهای فراتر از محدوده شهر هستند.


مفهومی ۱۹_۱۹ تا ۸۰۰ كیلومتر را با یك دفعه شارژ می پیماید و به لطف فناوری رانندگی خودران، كاربران قادر به تجربه سفر با كمترین دخالت در هدایت خودرو هستند.
اتاق این خودرو با الهام از طراحی داخلی هواپیما بنظر می رسد كه بیشتر شبیه یك اتاق نشیمن است تا یك خودرو.
سیتروئن در كنفرانس مطبوعاتی خود اظهار داشت: این خودروی مفهومی جدید راحتی فوق العاده را در خدمت حمل و نقل فردا می گذارد.


بنظر می رسد این خودرو قیمت بالایی خواهد داشت. سیتروئن همیشه زمانی كه طراحی می كند مرزها را جابجا می كند، اما طراحی ۱۹_۱۹ با كفپوش بنفش و صندلی های فوق راحت یك طراحی خاص و حتی عجیب بنظر می رسد.
هر عنصر در طراحی داخلی این خودرو بطور هدفمند انتخاب شده است، بدین سبب باید در ۱۹_۱۹ نشست تا بتوان اظهار داشت كه آیا افزودن این همه انحنا به اتاق و صندلی ها كارایی لازم را در فراهم كردن راحتی دارد یا نه.


سیستم های لیدار (LIDAR) این خودرو روی سقف تعبیه شده است و بعضی چراغ های آن در زیر به حالت تعلیق در آمده اند تا نمای بهتری به این خودرو ببخشند.
اگر می خواهید این خودرو را شخصاً از نزدیك ببینید لازم است بدانید كه ۱۹_۱۹ پنجشنبه ۱۶ مه در نمایشگاه "VivaTech" در پاریس به معرض نمایش گذاشته خواهد شد.


منبع:

1398/02/25
12:45:58
5.0 / 5
4721
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت