رمز من - ramzeman
وزیر ارتباطات خبر داد

فضانورد ایرانی به فضا می فرستیم

فضانورد ایرانی به فضا می فرستیم به گزارش رمز من وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: با همكاری سایر كشورها، فضانورد ایرانی به فضا می فرستیم و این نوع تفكر و نگاه به صنعت فضایی ایران، حسادت آمریكا را برمی انگیزد.به گزارش رمز من به نقل از مهر، محمدجواد آذری جهرمی امروز در مراسم آغاز هفته جهانی فضا كه در وزارت ارتباطات برگزار شد، با تاكید بر شعار «توسعه فناوری فضایی» كه با رشد استارت آپ های فضایی در كشور محقق شد، گفت: امروزه شاهد صرفه جویی در پرداخت هزینه های سیل فروردین ماه با استفاده از دانش فضایی هستیم.
وی افزود: باید با همكاری كشورهای دیگر، فضانورد ایرانی را به فضا بفرستیم. این نوع تفكر و نگاه صنعت فضایی، حسادت آمریكا را برمی انگیزد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینكه آمریكا در یك شب سه مجموعه فضایی از ایران كه اقدامات صلح آمیز در فضا انجام می دادند را تحریم كرده است، اظهار داشت: بطور قطع دانشمندان ایرانی پشت درِ تحریم های آمریكا نمی ایستند.
آذری جهرمی با تاكید بر اینكه اغلب كشورها در سوژه دانش صلح آمیز فضایی ایران تاكید دارند، اضافه كرد: با همكاری سایر كشورها، حتما فضانورد ایرانی به فضا می فرستیم.
وی بیان كرد: در همین حال، تا سال ۱۴۰۰ ماهواره ایرانی عملیاتی با دقت تصویربرداری یك متر در مدار زمین قرار خواهیم داد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینكه ۱۴۰۰ سال پیش یزید بن معاویه در شقاوت و سنگدلی، بدتر از ترامپ بود و پاك ترین و شریف ترین بشر روی كره زمین را مورد اذیت و آزار قرار داد، خطاب به ترامپ اظهار داشت: آقای ترامپ! ماهواره هایتان را فعال كنید كه با دقت ظرف چند روز آینده مسیر نجف به كربلا را بوسیله ماهواره ها به خوبی رصد نماییم.
آذری جهرمی اشاره كرد: سرانجام تو برای یزید بن معاویه صورت گرفت و سرانجام محبان حسین بن علی (ع) همان است كه برای امام حسین (ع) پیش رفت.


منبع:

1398/07/13
22:05:36
5.0 / 5
4740
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت