رمز من - ramzeman

ویمو نقشه های ۳بعدی لس آنجلس را تهیه می كند

ویمو نقشه های ۳بعدی لس آنجلس را تهیه می كند رمز من: شركت ˮویموˮ در نظر دارد برای درك بهتر ازدحام و عبور و مرور در لس آنجلس، نقشه های 3بعدی این شهر را تهیه نماید.


به گزارش رمز من به نقل از ایسنا و به نقل از تك كرانچ، شركت "ویمو"(Waymo) كه در عرصه تولید وسایل نقلیه خودران فعال است، اهتمام دارد نقشه هایی سه بعدی در بخش های پر رفت و آمد لس آنجلس عرضه نماید تا بتواند به درك بهتر ازدحام و امكان به كار گرفتن وسایل نقلیه خودران در این بخش ها كمك نماید.
ویمو هم اكنون، سه وسیله نقلیه خودران خود از مدل كرایسلر "پسیفیكا"(Chrysler Pacifica) را در لس آنجلس به كار گرفته تا نقشه ای از این شهر تهیه نماید.
در این طرح، ابتدا كارمندان ویمو، با وسایل نقلیه رانندگی می كنند تا نقشه ای سه بعدی از شهر به وجود بیاورند. این نقشه ها برخلاف نقشه برنامه هایی مانند "گوگل مپ" یا "ویز"، خاصیت های مربوط به مكان نگاری را در بر دارند و همین طور اطلاعات مربوط به انواع جاده، مسافت و ابعاد آنها را ارائه می دهند. این داده ها، با اطلاعات مربوط به كنترل ترافیك همچون علایم راهنمایی و رانندگی و محل قرار گرفتن چراغ های راهنمایی و رانندگی ادغام می شوند.
"ویمو" مجوز آزمایش خودرو های خودران را در كالیفرنیا نیز دارد و شاید آنها را در لس آنجلس نیز آزمایش كند اما این شركت هم اكنون، به نقشه برداری و ارزیابی مشغول می باشد. نقشه برداری در لس آنجلس می تواند بینش دقیقی در مورد شرایط رانندگی در این شهر و نحوه به كار گرفتن فناوری خودران در آن، برای ویمو فراهم آورد.
منبع:

1398/07/16
20:47:06
5.0 / 5
4319
تگهای خبر: اطلاعات , تولید , شركت , فناوری
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت