رمز من - ramzeman

اپل خاصیت های آیفون جدید را لو داد

اپل خاصیت های آیفون جدید را لو داد رمز من: اپل بطور تصادفی اطلاعاتی را در مورد خاصیت های جدید آیفون خود منتشر نموده كه نشان میدهد این گوشی دارای سنسور اثرانگشت در زیرنمایشگر و نیز دوربین سلفی جاساز شده جدیدی است.به گزارش رمز من به نقل از آسین ایج، در ماه های اخیر اطلاعاتی در مورد برخی خاصیت های آیفون جدید انتشار یافته كه همچون آنها می توان به سازگاری آن با شبكه های نسل پنجم، شارژ باتری بالا و غیره اشاره نمود.
اما اطلاعات افشا شده توسط اپل بطور تصادفی نشان میدهد این دفعه هم دوربین و هم سنسور اثر انگشت آیفون در زیر نمایشگر جاسازی شده اند و با انگشت قابل لمس نیستند.
این مساله به خصوص با عنایت به انتقادهای گسترده در مورد طراحی زمخت و غیرحرفه ای دوربین های آیفون های قبلی قابل توجه است. البته هنوز معین نمی باشد كه دوربین اصلی آیفون هم تخت تر شده یا انتقال دوربین به زیرنمایشگر تنها در مورد دوربین سلفی آیفون انجام شده است.
اولین بار سایت لتس گو دیجیتال با بررسی چند اختراع جدید ثبت شده اپل كه مدتی توسط این شركت در فضای مجازی در دسترس قرار گرفت، از این مساله باخبر شد. اختراعات مورد اشاره در دسامبر سال ۲۰۱۹ در ژاپن ثبت شده اند.


منبع:

1398/10/18
14:47:35
5.0 / 5
4258
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت