رمز من - ramzeman

وقتی دستیار صوتی الكسا آشپزی می كند

وقتی دستیار صوتی الكسا آشپزی می كند رمز من: شركت ˮبلكینˮ از نوعی آرام پز رونمایی كرده كه با دستیار صوتی ˮالكساˮ قابل كنترل است.


به گزارش رمز من به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، شركت "بلكین" (Crock-Pot)، از یك آرام پز رونمایی كرده است كه با كمك دستیار صوتی شركت "آمازون" (Amazon) موسوم به "الكسا" (Alexa) كنترل می شود.
كاربر می تواند این آرام پز را با كمك دستیار صوتی تحت كنترل خود درآورد و زمان پخت و حرارت لازم را تنظیم كند. بعلاوه، كاربر می تواند با كمك دستیار صوتی از آرام پز بخواهد تا شرایط غذا را مورد بررسی قرار دهد. این آرام پز، ظرفیت لازم را برای تهیه غذای مورد نیاز هفت نفر دارد.
بگفته سازندگان، تنظیم كرن این آرام پز بسیار ساده است و تنها كافی است تا كاربر آنرا به برق وصل كند تا الكسا بتواند از عهده شناسایی آن برآید. كاربر می تواند آرام پز را با استفاده از اپلیكیشن الكسا روی تلفن همراه خود كنترل كند و نسبت به برنامه ریزی زمان پخت و میزان حرارت لازم اقدام نماید.
بعد از تنظیم كردن زمان و حرارت، آرام پز به صورت خودكار مرحله گرم كردن را در زمان مشخص شده، آغاز می كند. همین طور كاربر می تواند مستقیما با كمك الكسا، كاهش یا افزایش حرارت را نیز درخواست كند.
اطلاعات بیشتری در وب سایت شركت بلكین وجود ندارد تا قیمت و نحوه دسترسی به آنرا به صورت دقیق مشخص نماید اما قیمت این آرام پز هم اكنون، 130 دلار تعیین شده است.
منبع:

1398/10/19
20:20:50
5.0 / 5
3986
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت