رمز من - ramzeman

بازگشایی یكی از كارخانه های تسلا برای كمك به كنترل كووید-۱۹

بازگشایی یكی از كارخانه های تسلا برای كمك به كنترل كووید-۱۹ رمز من: روز گذشته ˮایلان ماسكˮ بنیانگذار شركت ˮتسلاˮ اعلام نمود كه یكی از كارخانه های این شركت در شهر بوفالو نیویورك، به سرعت به تولید دستگاه های تنفس مصنوعی خواهد پرداخت تا به بیماران مبتلا به ˮكرونا ویروسˮ كمكی كرده باشد.


به گزارش رمز من به نقل از ایسنا و به نقل از تك كرانچ، در راستای شیوع بیماری "كووید-۱۹" در آمریكا، این كشور با كمبود تجهیزات پزشكی و دستگاه های تنفس مصنوعی روبه رو شده است.
شهردار نیویورك هم به ایلان ماسك اطلاع داد كه این شهر با كمبود دستگاه های تنفس مصنوعی روبه رو شده است.
این دستگاه ها برای زنده ماندن مبتلایان به كووید-۱۹ لازم و ضروری هستند.
به دنبال درخواست كمك شهردار نیویورك از ایلان ماسك برای ساخت دستگاه تنفس مصنوعی، تسلا می خواهد به تولید این دستگاه ها و دیگر تجهیزات پزشكی بپردازد و تعدادی دستگاه تنفس مصنوعی اهدا كند.
بیماری "كووید-۱۹" ریه ها را تحت تاثیر قرار می دهد و از آنجائیكه هیچ درمان ثابت شده و منحصر به فردی برای این بیماری وجود ندارد، دستگاه های تنفس مصنوعی به مبتلایان كمك می نماید كه بتوانند راحت تر نفس بكشند و با بیماری مبارزه كنند.
روز گذشته ایلان ماسك در پیامی در حساب توئیتر خود نوشت: كارخانه "گیگا"( Giga) تسلا در نیویورك كه به تولید سلول های خورشیدی می پردازد، در اسرع وقت به تولید دستگاه های تنفس مصنوعی خواهد پرداخت.
همین طور ایلان ماسك نوشت: ما برای كمك به شهروندان نیویورك هر كاری انجام می دهیم.
هنوز زمان دقیق بازگشایی این كارخانه در بوفالو نیویورك معین نمی باشد و همین طور مشخص نیست كه خط تولید این كارخانه تا چه زمانی به تولید تجهیزات پزشكی خواهد پرداخت.
منبع:

1399/01/08
14:21:15
5.0 / 5
3269
تگهای خبر: تولید , شركت , كنترل
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت