رمز من - ramzeman

استفاده از زوم در نهادهای دولتی تایوان ممنوع گردید

استفاده از زوم در نهادهای دولتی تایوان ممنوع گردید به گزارش رمز من استفاده از نرم افزار ویدئوكنفرانس زوم در نهادها و مجموعه های دولتی تایوان به دلیل امكان نقض حریم شخصی و به خطر افتادن امنیت كاربران ممنوع گردید.به گزارش رمز من به نقل از زد دی نت، با عنایت به سوءاستفاده گسترده هكرها و جنایتكاران آنلاین از نرم افزار زوم و حضور ناگهانی آنها در كلاس ها و جلسات آنلاین با هدف گردآوری اطلاعات و نمایش محتوای نامناسب و مستهجن، دولت تایوان اعلام نموده كه هیچیك از كاركنان دولت حق استفاده از این نرم افزار را برای برگزاری جلسات ویدئو كنفرانس ندارند.
دولت تایوان از كاركنان خود خواسته تا به جای نرم افزار زوم از برنامه های مشابه شركت های گوگل و مایكروسافت استفاده كنند. در دستورالعمل مذكور قید شده كه استفاده از سرویس ها و برنامه های ویدئو كنفرانس دارای ضعف امنیتی به صورت كلی ممنوع می باشد.
همچنین دولت تایوان به ادارات دولتی سفارش كرده كه به منظور دوركاری از سرویس ها و نرم افزارهای تولید شده توسط شركت های تایوانی یا طرف قرارداد با دولت استفاده كنند.
زوم خود به ضعف های امنیتی خود اذعان كرده و به دلیل نقض حریم شخصی میلیون ها كاربر خود در سرتاسر جهان از آنها عذرخواهی كرده است.

1399/01/26
19:58:34
5.0 / 5
2968
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت