رمز من - ramzeman

ماسكی شبیه به كلاه ایمنی برای به دام انداختن كروناویروس

ماسكی شبیه به كلاه ایمنی برای به دام انداختن كروناویروس به گزارش رمز من یك استارتاپ كانادایی برای به دام انداختن كروناویروس ماسك هایی ساخته كه شبیه به كلاه ایمنی هستند.


به گزارش رمز من به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، مقرر است از ماه آینده ماسک هایی به فروش برسد که شبیه به کلاه ایمنی فضانوردان هستند و فیلترهایی دارند که کروناویروس را به دام می اندازند.
یک استارتاپ کانادایی به نام " VYZRتکنولوژی" ماسک هایی تولید کرده که می تواند در ایام کرونایی مورد استفاده قرار گیرد.
این ماسک " BioVYZR ۱.۰" نام گرفته و مجهز به یک فن است که نیروی خویش را از یک موتور به دست می آورد. این فن هوا را از راه چند فیلتر خارج می کند و عوامل بیماری زای مضر را از بین میبرد.
در بالای این ماسک که شبیه به کلاه ایمنی است، یک لبه بزرگ قرار دارد که کاربران را از لمس صورتشان که سبب انتقال آلودگی کرونا ویروس می شود، متوقف می کند.


تابحال بیشتر از ۲۰۴ هزار پوند روی تولید این ماسک سرمایه گذاری شده که سرمایه گذاران آن پزشکان، پرستاران و دندانپزشکان بودند.
ماسک فناورانه " BioVYZR ۱.۰" از ماه گذشته به مرحله مونتاژ رسید و انتظار می رود که حدود ۱۴۱ پوند قیمت داشته باشد.
تولید این ماسک در شرایطی انجام می شود که تمام پزشکان و محققان معتقدند برای کاهش سرعت شیوع کروناویروس همه باید از ماسک استفاده کنند.
نحوه استفاده از " BioVYZR ۱.۰" به این نحو است که کاربران باید ماسک را با یک بند بزرگ به دور قفسه سینه خود وصل کرده و به صورت طبیعی نفس بکشند.


سپس فنی که در پشت سر قرار دارد، هوا را به داخل می کشد و در بین فیلترهای ماسک هل داده می شود تا در نهایت از راه طرفین ماسک به بیرون رانده شود.
مدیر استارتاپ تولید کننده این ماسک اظهار داشت: تجهیزات محافظت شخصی حدودا تمام عوامل بیماری زای موجود در هوای اطراف کاربر را متوقف می کنند.
تولید قسمت پارچه ای ماسک از قبل شروع شده و مقرر است تولید انبوه سیستم تصفیه هوای آن بزودی آغاز شود.
گفته شده فروش این ماسک ها از ماه آتی شروع می شود.


منبع:

1399/03/01
12:53:37
5.0 / 5
3119
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت