رمز من - ramzeman
یك شركت امریكایی ارائه داد

اسكنری كه شست و شوی درست دست ها را بررسی می كند

اسكنری كه شست و شوی درست دست ها را بررسی می كند به گزارش رمز من یك شركت آمریكایی، اسكنری عرضه كرده است كه می تواند برای جلوگیری از انتشار ویروس ها، كیفیت شست و شوی دست ها را بررسی كند.


به گزارش رمز من به نقل از ایسنا و به نقل از تک کرانچ، شیوع کروناویروس سبب شده که شستن دست بعنوان یک چاره موثر برای پیش گیری از بیماری به خاطر سپرده شود. شرکت "پث اسپات" (PathSpot)، برای بهبود کیفیت شست و شوی دست ها، نوعی اسکنر عرضه کرده است که تمیز بودن دست ها را بعد از شست و شو بررسی می کند.
"کریستین شیندلر" (Christine Schindler)، بنیان گذار و مدیرعامل پث اسپات اظهار داشت: اسکنر پث اسپات را می توان در هر مکانی که در آن غذا عرضه یا ذخیره می شود، به کار برد تا مشتریان و کارکنان آنجا بتوانند از پاکیزگی دست های خود مطمئن شوند.
این اسکنر، روی دیوار کنار سینک شست و شو نصب می شود تا افراد بعد از شستن دست ها، تمیز شن آنها را بررسی کند. برای این کار، تنها کافی است که کاربر، دستان خویش را زیر آن قرار دهد تا برپایه میزان پاکیزگی دست ها، نور سبز یا قرمز از آن ساطع شود.
به گفته شیندلر، این اسکنر برای انجام دادن کار خود، تنها به چند ثانیه زمان نیاز دارد و با استفاده از آن می توان عوامل بیماری زا را به آسانی شناسایی کرد.
وی اضافه کرد: بیشتر مردم، شست و شوی دست ها را به درستی انجام نمی دهند. آنها دست های خویش را می شویند اما بعضی از آنها، 20 ثانیه کامل را به این کار اختصاص نمی دهند و یا از صابون برای شست وشو استفاده نمی کنند.
اسکنر پث اسپات هم اکنون نمی تواند وجود کروناویروس را تشخیص دهد اما به شناسایی آلاینده های عفونی کمک نماید. این شرکت، اسکنر خویش را در رستوران ها روی صدها مشتری آزمایش کرد و دریافت که این فناوری می تواند تأثیر بالایی در کاهش آلودگی داشته باشد.1399/03/03
14:38:31
5.0 / 5
2939
تگهای خبر: رمز , شركت , فناوری , كاربر
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت